BALIK Burcu 30 Temmuz 2015 Burç Yorumları

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

oglak-burcu-7-mart29 Temmuz 2015 Çarşamba Balık burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumları bugün neler söylüyor? 29 Temmuz 2015 Çarşamba günü Balık burcu için nasıl geçecek? İşte burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları:

Sevgili Balık, daha önce verdiğin bir sözü yerine getirmek durumundasın. Başkalarının sözlerini çok fazla önemseyerek kararlarını değiştirmeye kalkışma. Dargınlıkları ortadan kaldırmak için biran önce harekete geçmelisin. Yoksa iş işten geçebilir. Sana güvenen dostlarının sırlarını başkalarına anlatma.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları Hürriyet Yorumu

Karşı tarafı dinlemeye çok da hevesli olmayan ya da danışmanlık almaktan keyif almayan kişilere bazı şeyler anlatmaya çalışmak çok zevkli görünmese de, bugün için kolaycılığa kaçmak isteyebilirler. Günlük burç yorumları Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sorumluluklar ön planda. Halledilmesi gereken işler, görevler ve sorumluluklar disiplin gerektirebilir. Gün içerisinde karar alma yeteneğimiz yüksek. Öğle saatlerinde, insanlarla empati kurabilir, hiçbirşey beklemeden şefkatli yaklaşımlar içerisine girebiliriz ya da manevi başlıklı konular, dua etmek veya spritüel alanlara ilgi göstermek için uygun saatlerde olacağız. Akşam saatlerinde ise, duygusal anlamda biraz baskı altında hissedebiliriz veya rekabet içgüdümüz bizi hırçınlaştırabilir. Gücü doğru yönde kullanmak, manipülatif etkilere dikkat etmek gerekecektir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
Balık Burcu Günlük Burç Yorumları Milliyet Yorumu

Gün içinde gelecek beklentilerinizle ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sosyal konular gündeminizi meşgul edebilir. Arkadaşlarınızla paylaşım içinde olmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları düzeltmek ve daha iyi hale getirmek için çaba sarf edebilirsiniz. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle güven ve paylaşım içinde olabilirsiniz.
Balık Burcu Günlük Burç Yorumları Sabah Yorumu

Bugün Ay, burcunuzda ilerliyor. Amaçlarınız doğrultusunda yaptığınız çalışmaların sizi yormadığı bir gerçek.. Partnerinize olan tutkularınız sizi farklı bir şekilde yönlendirebilir. Arkadaşlıklar ve sosyal yaşam önem kazanacak. Birlikte olduğunuz kişilerle yeteneklerinizi birleştirerek, sizin de öncülüğünüzü yaptığınız bazı aktiviteleri başlatacaksınız.
Balık Burcu Günlük Burç Yorumları Vatan Yorumu

Dostlarla bir araya gelmek, içinizden birinin bir derdine her birlikte çare olmak, dertleşmek, bir sorunu paylaşıp rahatlama sağlamak, belki de ortak bir problemin sorumluluğunu almak açısından elverişli olabilir bugün.
Balık Burcu Günlük Burç Yorumları Radikal Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkiler ve yakın dostluklarınıza odaklanacağınız,ilişkilerde alınganlıklara açık, ancak beklentilerinizi yüksek tutmadan, olduğu gibi davrandığınızda beraber keyifli ve mutlu zaman geçireceğiniz bir süreçtesiniz.
Balık Burcu Günlük Burç Yorumları Takvim Yorumu

Daha fazla kazanma imkanı varken az kazanmayı tercih etmeyin. Bereketli bir dönemle karşı karşıyasınız. Ek gelir fırsatlarını iyi değerlendirin.
29 Temmuz 2015 Çarşamba Balık burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 29 Temmuz 2015 Çarşamba günü Balık burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

BALIK Burcu 30 Temmuz 2015 Yorumları,
30 Temmuz 2015 BALIK burcu yorumu,
2015-07-30 BALIK burcu yorumları

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR