BAŞAK Burcu 30 Temmuz 2015 Burç Yorumları

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

oglak-burcu-7-mart29 Temmuz 2015 Çarşamba Başak burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumları bugün neler söylüyor? 29 Temmuz 2015 Çarşamba günü Başak burcu için nasıl geçecek? İşte burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları:

Sevgili Başak, duygusal yaşamının akışını değiştirecek yeni bir olayla karşılaşabilirsin. Bu durumda eski dostun yardımına ihtiyacın var. Hiç ummadığın birinin yapacaklarına minnettar kalacaksın. Tatil günlerin de elindeki parayı toplu halde harcamamalısın. Sıcak çarpmalarına dikkat etmelisin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları Hürriyet Yorumu

Bazı konularda sözlerinizin istenilen etkiyi yaratmadığını ve başladığınız problemli noktaya döndüğünüzü düşünseniz bile, aslında en mantıklı şekilde davrandınız ve tekrar pozisyonunuzu aldınız. Günlük burç yorumları Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sorumluluklar ön planda. Halledilmesi gereken işler, görevler ve sorumluluklar disiplin gerektirebilir. Gün içerisinde karar alma yeteneğimiz yüksek. Öğle saatlerinde, insanlarla empati kurabilir, hiçbirşey beklemeden şefkatli yaklaşımlar içerisine girebiliriz ya da manevi başlıklı konular, dua etmek veya spritüel alanlara ilgi göstermek için uygun saatlerde olacağız. Akşam saatlerinde ise, duygusal anlamda biraz baskı altında hissedebiliriz veya rekabet içgüdümüz bizi hırçınlaştırabilir. Gücü doğru yönde kullanmak, manipülatif etkilere dikkat etmek gerekecektir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
Başak Burcu Günlük Burç Yorumları Milliyet Yorumu

Bugün kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz zamanlar var. Aşk gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Öğle saatlerinde sanatsal uğraşlar içinde olmak isteyebilirsiniz. Çocuklarla zaman geçirmek size iyi gelecektir. Akşam saatlerinde gizli kalmış olaylarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.
Başak Burcu Günlük Burç Yorumları Sabah Yorumu

Ay karşıt burcunuzda ilerliyor. Sevginizi göstermekte cimri davranıyor,sevdiklerinize karşı kıskanç ve izleyicisiniz. Bu çelişkiyi üzerinizden atmalısınız. Ketum günlerinizden birini yaşıyorsunuz. Derin düşünmenin size fazla bir yararı yok. Sadece yaşadığınız zincirleme olaylar yüzünden, aklınız geçmişinize takıldığı zaman, içinizde bir burukluk başlıyor.
Başak Burcu Günlük Burç Yorumları Vatan Yorumu

Günün ilk yarısı yaratıcılık isteyen işler, keyif içerikli, özel ilişkilerinizle alakalı planlar için elverişli. Hayatın tadını çıkarma istek ve imkanınız olacak. Akşam romantik planlar kıskançlık krizleriyle bozulabilir.
Başak Burcu Günlük Burç Yorumları Radikal Yorumu

Gün boyunca bulunduğunuz her ortamda enerjinizle dikkat çekeceğiniz, duygusal olarak hassas bir zamandasınız. Güzellik ve bakım işlerinizi tamamlayabileceğiniz bugün, ikili ilişkilerde alınganlığa açık bir süreçtesiniz.
Başak Burcu Günlük Burç Yorumları Takvim Yorumu

Arkadaş ortamında kendinizi iyi hissetmenize neden olacak sözler duyup özgüveninizi tazeleyeceksiniz. Alçak gönüllüğünüzü korumalısınız.
29 Temmuz 2015 Çarşamba Başak burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 29 Temmuz 2015 Çarşamba günü Başak burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

BAŞAK Burcu 30 Temmuz 2015 Yorumları,
30 Temmuz 2015 BAŞAK burcu yorumu,
2015-07-30 BAŞAK burcu yorumları

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR