Bebek İçin Gerekli Ürünler

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Babynest yeni doğan bebekler için sağlıklı ve hijyenik ortam sağlayarak bebeklerin konfor içinde uyumasını sağlayan bebek yuvalarıdır. Yeni doğan bebekler için bebek beşikleri ilk etapta korkutabilir. Onun yerine kullanılan babynestlerin taşınabilir olması da artı bir avantaj olmaktadır. Babynest için en önemli unsur rahat uyku ve güvenilir bir ortam sağlamasıdır. Babynest ile yataktan düşme tehlikesi olmadan bebeğin yatırılması mümkün olmaktadır.

Babynestin avantajı nedir? babynest yeni doğan bebekler için anne karnındaki ortamı sağlamaktadır. Hem sıcak hem de güvenli bir ortam oluşturmaktadır.

Bebek beşikleri çok fazla çeşitliliği olan ürün grubudur. Yeni doğan bebeklerden 3 yaşındaki çocukluk dönemine kadar rahatlıkla kullanmak mümkündür. Bazı bebek beşikleri sonradan yatak haline dönüşerek daha uzun vadeli kullanmayı mümkün kılmaktadır. Emzirme yastığı nedir? Emzirme yastığı bebeğin ve annenin daha rahat emzirme süreci için tasarlanmış yastıklardır. Annenin bel, boyun ve sırt ağrıları çekmemesi için üretilmiş bir üründür.

Emzirme yastığı kullanımı nasıl olmalıdır? Emzirme yastıkları kullanımında bebeğin doğru pozisyonda emzirilmesi önemlidir. Bu şekilde bebeğin kusması engellenmiş ve sindirimde kolaylaştırılmış olmaktadır.

 

 

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR