Beşiktaş’ın Yeni Otobüsü Görücüye Çıktı

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, cumartesi günü oynanacak Galatasaray derbisine ilişkin, “Önemli bir maç. Her derbinin kendine özgü bir hikayesi olur. Bizim açımızdan önemi; Vodafone Arena’daki ilk derbi olması” dedi.

Beşiktaş Kulübü, ulaşım için Temsa ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Vodafone Arena’da düzenlenen törene Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik katıldı.

ÇELİK: BEŞİKTAŞ’A ÇOK YAKIŞACAK

Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik toplantıda yaptığı açıklamada, “Bugün Beşiktaş’ın marka değeri ve büyüklüğü ortada. Böyle iki güzide şirketin birlikteliğine şahit oluyoruz. Bu sene Maraton otobüsümüzü Beşiktaş’ın kullanımına veriyoruz. Beşiktaş’a çok yakışacağını düşünüyoruz. Hayırlı olmasını diliyoruz. Hem Avrupa’da hem de ligde Beşiktaş’a başarılar diliyoruz” dedi.

“GELİRLERİ 10 KAT ARTTIRDIK”

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ise toplantıda yaptığı açıklamada, “Haftaya güzel başladık. İnşallah bu hafta da güzel bir hafta olur. Bildiğiniz gibi bu sene Temsa şirketi ile bizim futbol takımımızın sponsorlukları ile alakalı bir anlaşma yaptık, onlar bize araç desteği veriyorlar. Türkiye’nin gururu olan bir marka ile böyle bir anlaşma yaptığımız için çok mutluyum. Beşiktaş bu sene Şampiyonlar Ligi’nde biliyorsunuz, Temsa da gururla bizi Avrupa’da temsil ediyor. Bu iki marka bir araya geldiği için çok mutluyum. Hem İstanbul’da hem de deplasmanda Temsa otobüsleri ile seyahat edeceğiz. Beşiktaş’a geldiğimizden beri en önem verdiğimiz konu marka değeri. Son 4 yılda Beşiktaş’ın sponsorluk gelirlerini yaklaşık 10 katı arttırdık. Bütün ilişkilerimizde karşılıklı kazanma ilkesini benimsedik. Bu anlaşmada da hem Beşiktaş’a hem de Temsa’ya büyük fayda getirecektir. Tüm Temsa şirketine çok teşekkür etmek istiyorum” dedi.

yeni-takim-otobusu-nefes-kesti_x_8784992_4359_z11

“İNŞALLAH ŞANS BİZDEN YANA OLUR”

Cumartesi günü oynayacakları Galatasaray derbisi hakkında da konuşan Orman, “Önemli bir maç Galatasaray derbisi. Her derbinin kendine özgü bir hikayesi olur. Bizim açımızdan önemi; Vodafone Arena’daki ilk derbi olması. Ama daha çok oynanacak maç var. İnşallah sahada oyuncuların karar vereceği, taşkınlığın olmadığı, hoşça izlenen, herkesin hayatlarında bir anı olarak kalacak bir maç diliyorum. Galatasaray da kazanmak için gelecektir. Beşiktaş da Galatasaray’ı yenmek isteyecektir. İnşallah şans bizden yana olur” açıklamasında bulundu.

KARABORSAYI ENGELLEMEK İSTİYORUZ”

Derbi maçtaki yüksek bilet fiyatları hakkında da açıklamada bulunan Fikret Orman, “Taraftar haklı, bilet pahalı. Ülkemizde gelir seviyesine baktığımız zaman pahalı bulmalarını haklı görüyorum fakat şöyle bir taraf var; Beşiktaş’da 32 bin kombine sahibi var. Ortalama fiyatlar 40 liraya geliyor, kombine alanlara. Fakat elimizde kısıtlı miktarda bilet kaldığı için, kanun müsaade etmiyor, bilet çıkınca hemen karaborsaya çıkıyor. Bizim işimiz ise en yüksek geliri getirmek. Karaborsa yerine Beşiktaş kazansın diyoruz. Şampiyonlar Ligi’ndeki maç biletimiz daha da az. Çünkü UEFA’nın sponsorlarına biletler veriyoruz. Galatasaray maçında taraftarın gelmesini istiyoruz. Yarın güvenlik toplantısı var orada belli olacak. Ama Şampiyonlar Ligi’nde Kiev’in taraftarına bunu vermek zorundayız. Kendi aramızda da konuştuk, biraz daha bir şeyler yapmak istiyoruz. Amacımız kulübümüzün çok izlenilirliğini sağlamak. Ama geliri de elde etmeye çalışıyoruz. Karaborsayı engellemek için bakıyoruz. Taraftar da kendi açısından bakıyor. Ayrıca isyan edenlerin çoğunun Passolig’i bile yok. Böyle bir kısım da var. Kamuoyunun bunu da bilinmesi gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR