BIO OIL

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Bio Oil’in vücudunuz için sayısız güzellikte etkileri bulunmaktadır. Bio Oil’i düzenli olarak kullandığınız taktirde cilt sorunlarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz. Bio Oil çatlak izleri ve cilt lekelerinin vermiş olduğu görünümü azaltmaya ve düzeltmeye yardımcı olabilecek mucizevî bir bakım ürünüdür. Bio Oil nemsiz kalmış ciltler ile yaşlanma belirtisi göstermekte olan ciltler için önerilmekte olan ürünlerdir.

Bio Oil ile önceden oluşan çatlakları, ince çizgileri, cilt lekelerini ve kırışıklıkları yok etmeye yardımcı olurken cildi sıkılaştırmaya da yardımcı olmaktadır. Bunların dışında da nemsiz kalmış ciltlere de etkili bir şekilde nem kazandırmaktadır. Cilde kazandırdığı bu nem sayesinde de cilt rahatlatmaktadır. Cilt kuruluğundan şikâyetçiyseniz de kuruluktan korumaya da yardımcı olmaktadır. Bio oil aynı zamanda pürüzsüz ve son derece sağlıklı bir cilt görünümü kazandırmaktadır. Hepimiz biliyoruz ki ergenlik dönemlerinde, hızla kilo alıp verildiğinde veya da hamilelik dönemlerinde vücudumuzda çatlaklar oluşmaktadır. Bu çatlak görünümde herkes tarafından rahatsız gözüken bir görüntüdür. Bio oil cilt bakım yağlarını ise düzenli bir şekilde kullandığınız zaman ciltte oluşan çatlak görünümlerde de düzelme gözükmektedir.

Bio Oil banyo yağı olarak da kullanılabilmektedir. Bu sayede cildiniz yoğun bir neme sahip olacaktır. İçeriğinde A ve E vitaminleri, lavanta, biberiye ve papatya yağı, Kalendula ve bunlar dışında birçok vitamin ve değerli bitkisel yağlar bulunmaktadır. İçerisinde ki vitaminleri inceleyecek olursak A vitamininin yaşlılık belirtilerine karşı koruyucu bir etkisi vardır. Antioksidan özelliği bulunan bu yağlar da cilt katmanını korurken cildin yenilenmesine de yardımcı olmakta aynı zaman da cildin erken yaşlanmasını geciktirmektedir. A vitaminin en belirgin özelliği ciltte olan kırışıklıkları ve lekeleri azaltmasıdır. Eğer kişide A vitamini eksikliği var ise kişinin cilt sağlığı bozulacaktır. Ardından Akne sorunları ve ciltte de bir tür pul pul dökülme sorunları gözükecektir. Bu yüzden A vitamini oldukça önemli bir vitamindir.

E vitamini ise cildin kaybettiği nemi geri kazanmasına ve eskisi gibi canlanmasına yardım etmektedir. Antioksidan etkileri ile bu güzellikleri cilde geri kazandıran E vitamini, aynı zamanda cildinizi güneşin ulaşmış olduğu zararlı ışıkların olumsuz etkilerinden de korumaktadır. Bunlar dışında E vitamininin en güzel özelliklerinden biri de cildinizde oluşan güneş lekelerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olmasıdır.

Bio Oil cildinizde belirli dönemlerde görmüş olduğunuz ciddi problemlerden biri olan çatlaklar için özel olarak geliştirilmiştir. Vücutta ortaya çıkan bu çatlaklar en çok kilo değişimlerin ve ergenlik dönemlerinde vücudun yeterli nemi olmadığı zamanlarda ve kuru ciltlerde daha fazla gözüktüğü bilinmektedir. Cildimiz birçok sebeple kurumaktadır. Bunların başında en çok kışın soğuk zamanları, yazın sıcakları ile güneşin kavurucu etkisi, bu dönemlerde yapılan çok soğuk ve çok sıcak banyolar gelmektedir. Bu sebeplerle cilt kurur ve olan canlılığını da yitirir. Çatlaklar en çok bacaklarda, basenlerde, karın, bel, kalça ve göğüsler de gözükmektedir. Bütün bu olası kötü görüntüden kurtulmanın en güzel ve doğal yolu da Bio Oil Cilt Bakım Yağlarıdır. Bu ürün kötü görünümden kurtulmanız adına üretilmiş olan mükemmel derece de başarılı bir üründür.

Bio Oil’in amacı cildin kaybettiği nemi geri kazandırarak, oluşan kötü görünümlü çatlakları azaltmaya çalışmaktır. Aynı zamanda cildin parlak ve son derece sağlıklı bir hale gelmesini hedeflemektedirler. Bio Oil cilt bakım yağlarını sabah ve akşam yani günde iki kez kullanmanız gerekmektedir. Öncesinde vücudunuzu temizlemeyi unutmayınız. Temiz bir bölgeye ürünü yavaş hareketlerle, masajlar yaparak uygulamanız gerekmektedir. Özellikle dikkat edeceğiniz nokta çatlakların oluşmuş oldukları bölgelerdir. Masaj yardımıyla ürünü sürdükten sonra ürünün cilt tarafından iyice emilmesini beklemeniz gerekmektedir. En başarılı sonucu almak için ürünü düzenli kullanmak gerekmektedir. En az 3 ay kadar düzenli bir kullanım başarı ile sonuçlanacaktır. Leke sorununuz için kullanacaksanız da güneşe çıkmadan hemen öncesinde Bio Oil’i yüzünüze uygulayabilirsiniz. Krem cildiniz tarafından iyice emildikten sonra güneş koruyucu krem kullanmanız tavsiye edilmektedir. Parmak uçlarınıza alacağınız ürünü sabah ve akşam cildinize masaj yaparak yedirebilirsiniz. Bio Oil ürününü makyaj bazı olarak yani makyajınızdan hemen önce cildinize uygulayabilirsiniz. Bir diğer özelliği ise banyodan sonra cildinizdeki kurulukları gidermesidir. Bu özelliği için de Bio Oil’i tercih edebilirsiniz.

https://www.dermoeczanem.com/bio-oil-bakim-yagi

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR