Bodrum-Milas Havalimanı Dış Hatlar Terminali Kapatıldı

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

THY resmi internet sitesinde, Bodrum- Milas Havalimanı Dış Hatlar Terminalinin tasarruf amaçlı olarak 31 Mart 2017 tarihine kadar kapatıldığı açıklandı. Açıklamada:

“Bodrum-Milas Havalimanı Dış Hatlar Terminali kapatıldı. Ancak dış hatlardan aktarmalı olarak gelen yolcularımıza, kapatılan terminalin yanındaki Genel Havacılık Terminali hizmet veriyor. Havalimanındaki gümrük uygulamalarımız eskisi gibi devam ediyor.

İŞLEMLER İÇ HATLARDAN YAPILACAK

31 Mart 2017 tarihine kadar bu havalimanından gerçekleştirilecek dış hat seferimiz bulunmuyor. Seyahatlerinin devamında dış hatlara uçacak yolcularımız uçuşlarıyla ilgili işlemlerini iç hatlar terminalinden yaptırabilirler.

 tum-dunyadan-turistleri-agirliyordu-simdi_x_9009005_6348_z11

TABELALARI TAKİP EDİN

Dış hatlardan aktarmalı olarak Milas-Bodrum Havalimanı’na seyahat eden yolcularımızı karşılayacak yakınlarının Genel Havacılık Terminali’ne ulaşmaları gerekiyor. Yolcu yakınları, geçici olarak hizmet veren bu terminale tabelaları takip ederek ya da yolcu servislerini kullanarak ulaşabilirler.

Dış hatlar terminalinin kapatılması ve geçici terminalin kullanılması hakkında daha fazla bilgi almak için + 90 252 511 10 numaralı TAV Danışma Hattını arayabilirsiniz.”

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR