BOĞA Burcu 24 Temmuz 2015 Burç Yorumları

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

oglak-burcu-7-mart Arkadaşlarınız ile görüşebilirsiniz ve çeşitli davet ve toplantılara katılabilirsiniz. Arkadaşlarınızın tanıştıracağı etkileyici kişiler ile arkadaşlık ilişkileri kurabilir ve hoş teklifler ile karşılaşabilirsiniz. Fikirlerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyabilir, ekip çalışmaları ve organizasyonlarda başarılı olabilirsiniz. Şimdiye kadar uzak durduğunuz veya korktuğunuz konulara karşı daha cesur bir tavır içinde olabilirsiniz. Böylece önemsediğiniz kişilerin fikirleri ve önerilerine daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Aslında önemli kişilerin de sizi desteklediğini anlayacaksınız ve kendinize olan güveniniz yükselecek.

Boğa Burcu Genel Durum

Arkadaşlık ilişkilerinize önem vereceğiniz bir gündesiniz. Tüm boş vaktinizi arkadaşlarınızla birlikte geçirmek isteyebilir, buna yönelik planlar yapabilirsiniz. Sosyal ortamlar sizi güçlü biçimde kendilerine çekeceklerdir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Arkadaşlık ilişkilerinize önem vereceğiniz bir gündesiniz. Tüm boş vaktinizi arkadaşlarınızla birlikte geçirmek isteyebilir, buna yönelik planlar yapabilirsiniz. Sosyal ortamlar sizi güçlü biçimde kendilerine çekeceklerdir.
Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Daha önce yaşadıklarınızın, yaşamsal seçimlerinizin ve bu olayların size verdiği şeklin muhasebesini yapabileceğiniz günler. İzin vermeniz durumunda endişeler artıyor. Günlük burç Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür ve Satürn arasında oluşan olumlu açı, uzun vadeli düşünmeyi kolaylaştırıyor ve bu anlamda daha faydalı adımlar atmamıza yardım ediyor olacak birkaç gün için. Yapacağımız planlarda garantiyi ön plana alabilir, tedbirli ilerlemek isteyebiliriz. Resmi işlerle uğraşmak, matematiksel ya da bilimsel konulara eğilmek, işlerde disiplini ön plana çıkartmak eğilimlerinin artacağı beş günün içindeyiz. Daha aklı selim düşünebilir, ciddi ve olgun görüntümüzle girişeceğimiz işlerde istediğimiz sonuçları alabilir veya işleri kolayca tamamlayabiliriz. İlişkilerimizi doğru kullanacağımız günler. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Çalışma hayatımızdaki sorumlu olduğumuz konularda sabırlı olmakta fayda var. Kararsızlık işlerinizin aksamasına neden olabilir. Gün içinde sizi yoran ve yıpratan konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Gün içinde sağlıkla ilgili sıkıntılarınızı ihmal etmeyin. Akşam saatlerinde daha akıcı koşullar söz konusu. Arkadaşlarınızla program yapabilirsiniz.
Boğa Burcu Sabah Yorumu

Olayları derinlemesine düşünürken, çevrenizdeki olumsuzluklara karşı duygusal bir savunma içindesiniz. Ccedil;evrenizdeki hiçbir olaya yorumsuz kalamayacağınız bir gün. Kendinize daha fazla güvenmelisiniz. Yeni bir yapılanma içinde olacaksınız. İştahınızla ilgili denetime ihtiyacınız var. Aşırılıklardan vazgeçin.
Boğa Burcu Vatan Yorumu

Halden anlayan, yaptığınız hizmetin kıymetini bilen kişilerle bir arada olmaya çalışın bugün. Bazı iş arkadaşları bugün bunun tam tersi için çaba sarf edecek. Günün bir kısmı da yuvanıza sarf edilen gayretlerle geçecek.
Boğa Burcu Posta Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.
Boğa Burcu Takvim Yorumu

Kartınız Çöl… Hangi alanda olursa olsun bugün planlı olmak zorundasınız. Çünkü rakipleriniz gün geçtikçe artıyor ve mali kayıplarınız ortaya çıkabilir.
Günlük burç yorumları. 23 Temmuz 2015 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç. Boğa burcu 23 Temmuz 2015 Perşembe günlük burç yorumu.

BOĞA Burcu 24 Temmuz 2015 Yorumları,
24 Temmuz 2015 BOĞA burcu yorumu,
2015-07-24 BOĞA burcu yorumları

Sponsorlu Baglantılar