BOĞA Burcu 28 Temmuz 2015 Burç Yorumları

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

oglak-burcu-7-martGünlük Burç Yorumları Boğa Burcu 27 Temmuz 2015 Pazartesi Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumları bugün neler söylüyor? 27 Temmuz 2015 Pazartesi günü Boğa burcu için nasıl geçecek? İşte burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları:

Sevgili Boğa, başlangıçta sevilen tarafından yadırganan düşüncelerin nihayet kabul edilecek. Verdiğin sözleri yerine getirmekle saygınlık kazanıyorsun. Etrafındaki hayranların kıskançlık yaratıyor. Sevgilinin kıskançlık ve güvensizliğin esiri olduğunu görerek üzülecek ve tedirginleşeceksin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları Hürriyet Yorumu

Belli istek ve ihtiyaçlarınızın karşılanması ya da amaçlarınızın gerçekleşmesi için çok fazla gayret göstermeniz gerekebilir. Günlük burç yorumları Her ne kadar gezegenler bu alanda sizi destekliyor gibi görünse de, başarı elde etmek yapacağınız çalışmalara bağlı olacak. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları Milliyet Yorumu

Sabah saatlerinde ortaklı para konularında dikkatli olmanızda fayda var. İlerleyen zamanlarda finansal değişiklikler yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda kriz yaşayabilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar ön plana çıkabilir. İşlerinizde kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz. İlerleme kaydetmek için yaratıcılığınızı kullanacaksınız.
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları Sabah Yorumu

Yaşamın biraz da cesaret olduğunu bu dönemde, özgüveninizin size sağladığı avantajları istediğiniz alanda kullanabileceksiniz. Ouml;zellikle, sınırlarınızı aşan gücünüzün temposundan başınız dönebilir. Romantik olmaktan bir türlü vazgeçemediğiniz bir gerçek. Fakat bu özelliğinizi yakın aile ilişkilerinizde de kullanmak isteyeceksiniz.
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları Vatan Yorumu

Günün erken saatleri maddi açıdan bağlayıcı kararlar vermek, bir borç alış verişine girişmek, emeğin ya da kazancın ortak olacağı nitelikteki adımlar atmak için elverişli değil. İşin içinde dostluklar varsa dikkatli olmak şart.
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları Radikal Yorumu

Bugün saat 01.43’de Aslan burcunda gerçekleşen yeni ay ile birlikte aile ve yuva alanınız canlanırken, moral ve motivasyonuz son derece yüksek olacak ve aile ilişkilerinizde mutluluğu daha yoğun hissedeceksiniz. Bu süreçte ev taşıyabilir, evinizle ilgili düzenlemeler yapabilir ve sevdiklerinizle iletişiminizi geliştirebilirsiniz. Yeniayın Mars ile olan karesi, ikili ilişkilerde güç mücadeleleri ve ego savaşlarından uzak durmanız gereken bir sürece işaret ederken, Venüs ve Merkür’ün Satürn ile olan uyumlu görünümü, özellikle bekar olanlar için uzun süreli bir ilişkiyi başlatabilir, yeni görüşme imkanları sağlayabilir. Bu süreçte iş hayatınızdaki görüşmelerinizde maksimum başarı elde ederken, yeni eğitimlere başlayabilir, seyahat edebilir ve yakın çevrenizin desteğini daha yoğun alabilirsiniz.
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları Takvim Yorumu

Kartınız Günaha Çağrı… Hak etmediğiniz halde olumsuz ortam içinde bulunabilir ve hakkınızı dahi savunamayacak konuma gelebilirsiniz. Söz gümüşse sükut altındır, sabredin.
27 Temmuz 2015 Pazartesi Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 27 Temmuz 2015 Pazartesi günü Boğa burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

BOĞA Burcu 28 Temmuz 2015 Yorumları,
28 Temmuz 2015 BOĞA burcu yorumu,
2015-07-28 BOĞA burcu yorumları

Sponsorlu Baglantılar