Davetiye Çeşitleri

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Davetiyelerin çeşitleri vardır. En önemlisi Düğün davetiyeleridir. Herkesin Düğün davetiyesi güzeldir ancak benimki en güzeli dediğinizi duyar gibiyim şöyle de olabilir. En güzel benimki olmalı o zaman doğru adrestesiniz burası tam size göre duygusal bir yapıya sahipsiniz düğün davetiyeniz biraz romantik olmalı o zaman güller zambaklar nergis erguvan renklerde pembe mor mavi sarı tabii zarflarda aynı zarafet çiçeklerin kokuları da zarflarda ve davetiyelerde.

Biraz sanatsever iseniz size göre resimler çizilebilir karikatür film şeridi motifi müzik notaları kasetçalar görünümü televizyon görünümlü. Çok çeşit davetiye var ve sizin hayal gücünüzle alakalı her şey bir davetiyecinin yönlendirmesi ile de mükemmel bir sonuç alabilirsiniz burası yine tam size göre. Dilediğiniz davetiye ufkunuz ne kadar genişse sizin için hepsi burada her şey vereceğiniz karara bağlı. Dostlarınız akrabalarınız bazen hiç görmediğiniz uzaktaki tanıdıklarınız. Önemsediğiniz insanlar sizin özel anlarınızı sizinle paylaşıyor ve sizden gelen davetiyelerde ne kadar dikkat çekici ise düğüne katılımda o kadar fazla oluyor merak ve dikkat düğüne katılımı artırıyor. Tabii istatistik değil verdiğim ama dikkat çekmek işe yarıyor akrabalar üzerinde.

Sünnet davetiyelerini de unutmamak gerekir. Eskiden bir araba olur 2 erkek çocuk bir veya 3 erkek çocukta olabilir şansını zorlamış 5 erkek çocukta bunların resimlerinin dışında artık aile portreleri dikkat çekiyor.

resim2

Kullanılan kâğıt kalitesi yazının kalitesi hepsi tasarımın temelini oluşturuyor zarflar da da aynı ahengi yakalamak zorunda birbirinden farklı olamaz birbirini tamamlayan olur. Aslında bir sanattır davetiye yüzyıllardır süregelen her dönemin farklı davet biçimleri vardır herkesi birbirine bağlar sevincini paylaşmak adına basılır.

Online alışveriş imkânı da sunulmakta evinizin konforunda yapılacak alışveriş yorulmadan vakit kaybetmeden yapılabilir. Hem zamanda tasarruf hem de maddi anlamda avantaj sağlar. davetiye tasarımcısının tasarladığı örneklerde sizlerin samimini kolaylaştırır sadece seçmek ve düğün günün beklemek sizin yapacağınız şey olur.

Aileler içinde onurdur davetiye dağıtmak eşe dosta bu güzel günün bilgisini vermek. Onlara paylaşmak gururlandırır aile büyüklerini sevinçlerine ortak olmaya davet ederler. En güzel günlerden biridir o gün ve şüphesiz en özel günlerden biri bu özel güne yaraşır davetiyeler sizleri bekliyor.

Sponsorlu Baglantılar

Diğer Haberler
GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR