Demet Akalın’dan Hande Yener’e Tepki

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Hande Yener’in Bodrum’daki plajında Demet Akalın’ın şarkılarına yasak koydu. Akalın ise bunun için, “O küçücük plajda çalsam ne olur çalmasam ne olur, tüm Türkiye zaten beni dinliyor” dedi

ÖNEMSEMEDİĞİNİ BELİRTTİ

Yıllardır polemikleriyle gündeme gelen Hande Yener ve Demet Akalın arasındaki gerginlik son dönemde iyice kızıştı. Şimdi de Hande Yener’in Bodrum’da açtığı Sebastian Beach’te Demet Akalın’ın şarkılarını çaldırmadığı, bu konuda DJ’lere yasak koyduğu ortaya çıktı. Çıkan haberler üzerine dün sabah telefonla “Söylemezsem Olmaz” programına bağlanan Demet Akalın, Yener’in bu hamlesini önemsemediğini söyledi.

demet-akalin-hande-yener-e-tepki-verdi-7619834_3396_m[1]

“BEN HANDE’NİN ŞARKILARINI HER YERDE SÖYLÜYORUM”

Demet Akalın, şöyle konuştu: “Erdem Kınay ‘Bana o plajdan teklif var, tabii ki çıkmayacağım’ dedi. Ben de ‘Saçmalama, ekmek parası bu. Tabii ki çıkacaksın’ dedim. 6 konser anlaştı. Böyle şeyler çok ayıp. Ama o gerçekten benim şarkılarımın çalınmamasını istemiş. O küçücük plajda ben çalsam ne olur çalmasam ne olur, tüm Türkiye beni dinliyor. Hiç önemli değil bunlar. Ben onun şarkılarını söylüyorum her yerde. Onun için Demet Akalın’ım, onun için bazı koltuklara oturuyorum. Benim kalbim temiz.”

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR