Detoks

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Bilindiği gibi son zamanların en başarılı diyet programlarından bir tanesi de Detoks olmaktadır. Bilinçli ve uygun olan kişiler tarafından uygulandığı zamanlarda çok faydasının görüldüğünü söyleyebiliriz. İlk olarak iç bedenin arındırılmasını ve rahatlamasını sağlayan bir uygulama olduğu için iç organlarımızın daha iyi nefes almasını sağlayacaktır. Günden güne vücudumuzda birikmiş olan toksinleri atmanın en gerçek halidir diyebiliriz. Toksinler ilk olarak yediğimiz besinler tarafından çoğalma göstermiş olsa bile aslında dış etkenlerden de esinlendiğini bilmekteyiz. Yani stresli ve yoğun çalışma hallerinden, hareketsiz kalmaktan gibi başlayarak daha devam eden birçok sebebi bulunmaktadır. Şimdi sizlere bu uygulamanın nasıl yapılacağından bahsederek sizlere yardımcı olmak isteriz. İlk olarak uzun süreli bir uygulama olmadığını fakat kısa süreli bir uygulamada olmadığının altını çizerek ayda 3-5 gün olmak kaydı ile düzenli Detoks Uygulanması önerilmektedir. Bir defa yapıldığı zamanlarda vücuttan toksinler bir anda atılamayacağı için aylık olarak uygulamakta fayda vardır. Sizlerde uzman kişiler tarafından destek alarak kendinizi riske atmadan bu işlemi yapabilirsiniz. Unutmayın bu süreç içerisinde özellikle sıvı tüketimlerinizin fazla olmasını belirterek su ihmali yapmamanızı da hatırlatmak isteriz. Çay ve koyu bitki çaylarından uzak kalmanız da başlangıçlar için güzel bir adım olabilir. Bizleri takip ederek de kimlerin uygulayabileceği veya kimlerin uygulayamayacağı konusunda da detaylara ulaşabilirsiniz. Şimdi arkanıza yaslanarak yazımızın devamına kulak vermenizi önermekteyiz.

Detoks Uygulaması

Özellikle kilo verdirme konusunda üstüne yoktur diyerek devam edersek eğer çok büyük faydalarının olduğunu söyleyebiliriz. Vücutta biriken toksinlerin zamanla insan sağlığına zarar verdiğini söyleyerek bu toksinlerden kurtulmak gerektiğini açıklamaktayız. Bir takım şikayetleri olan yani sabahları uyanırken yorgun bir şekilde kalkanlar, şişkinlik ve sindirim sistemi sorunu yaşayanlar, hareketsiz bir hayata duyarlı kalanlar, alkol ve kafein kullanımları fazla olanlar mutlaka Detosk Uygulaması yapmaları gerekmektedir. Tatbikîde bu uygulamaya geçmeden önce de hamile ve emziren olmamaya, 18 yaşının altında ve 80 yaşının üstünde olmamaya, bağışıklık sistemi yetmezliği olanların bir de şeker ve bağırsak hastalıkları olanların başlamaması önerilmektedir. Bu özelliklere sahip değil iseniz ve Detoks için uygun kişi iseniz faydalarından kesintisiz olarak faydalanabilirsiniz diyebiliriz. Bilenler veya bilmeyenler için sizlerde destek olarak böylesine güzel bir uygulamadan haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz. Unutmayın uzun süreli olarak aylarca kesintisiz olarak değil tam aksine her ay sadece 3-5 gün üst üste uygulama yapmanız yeterli görülmektedir. Tek seferde de sonuç alamayacaklarınızı belirterek sabırlı davranmanızı önermekteyiz.

En Etkili Detoks Diyeti

Baktığımız zaman televizyon programlarından veya sosyal medya hesaplarından da karşılaştığımız bilgilere göre özellikle yaz sezonlarında Detoks yapan kişilerin hızlı bir şekilde zayıfladıklarına şahit olmaktayız. Yani hem bedenen, hem de ruhen hazırlıklı olarak vücudumuza iyi davrandığımızı ve vücudumuzun ihtiyacı olan faydalı besinleri tüketmemiz ile bir takım değişikliklere sahip olabiliriz. Bol miktarda su tüketiminizi asla ama asla aksatmayarak, yatmadan öncede sindirimi kolaylaştıran rezene ve yeşil çay tüketimi yapabilirsiniz. Ağır yiyeceklerden kaçınarak tuz kullanımını da bırakmalısınız. Mevsiminde bol miktarda sebze ve meyve tüketiminiz de en önemli ayrıntılar olarak bilinebilir. Bir diğer ayrıntı ise günlük öğün sayınızı arttırarak 3 saat aralıklarda yemek yemeye özen gösterebilirsiniz. Stresinizi azaltmak için ise B grubu vitaminlerine yönelerek bir de gıda takviyelerini hayatınıza sokabilirsiniz. Bunların en güzel örneği olarak Vervella Kahverengi Deniz Yosunu gıda takviyesini kullanarak başarabilirsiniz. Vücudunuzun tüm eksiklerini gidererek sizlere çok daha kolay bir detoks sağlayabilir. Şimdi çok geç kalmadan satın alarak kullanıma başlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Vervella

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR