Erkek Ceket

   2020 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Dış giyimde erkeklerin vazgeçilmezleri arasında olan ceketlerde çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Tween, Damar marka ceket modelleri de sitemizde yer almaktadır. Erkek ceket modellerinde son ürünler sitemizde bulunmaktadır. Erkek ceketlerinde de fiyatlar kalitelerine göre son derece uygundur. Kruvaze ceket modelleri de slim fit kesim ile tasarlanmaktadır.

Trend Ceket Modelleri

Kendinden kare desenli kruvaze ceketler de yırtmaçlı modeller de yer almaktadır. Regular kesimle tasarlanan modellerde çeşitli renk seçenekleri de mevcuttur. Erkek ceketlerini uygun fiyata sitemizde satın alabilirsiniz. Ceketler iki düğmeli olarak da spor kesimle tasarlanmaktadır. Ürüne tıklandığında önden, arkadan görünümleri hakkında bilgi edinilebilir. Kol kısımları ise düğme detayından oluşabilmektedir.

Günlük Erkek Ceketleri

Ofis gününüzden günlük hayata kadar pek çok alanda sizler izler taşıyan ceketinizi güvenle taşıyabilirsiniz. Erkek ceket modellerine baktığımızda spor, klasik kesimler görmekteyiz. Ürüne tıklandığında da ürün detayı kısmında hangi malzemeden yapıldığı, yapılan karışım, mono yaka gibi çeşitli yakalardan hangisinin kullanıldığı da yer almaktadır. www.damattween.com sitesinden şık erkek ceketlerine erişebilirsiniz.

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR

error: Kopyalanması Yasaktır!