Galatasaray, Volkan Şen İçin Sercan ve Yekta’yı Verecek

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Volkan Şen ile anlaşan G.Saray’da Dursun Özbek başkentteki maç öncesi bugün Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı’nı ikna etmeye çalışacak…

Galatasaray’ın maçlardan önce rakip takım yönetimiyle transfer zirveleri devam ediyor. Sarı-Kırmızılı kulübün bugün iki hedefi var. Biri sahada Süper Kupa’yı kazanmak, diğeri ise transferde Bursasporlu Volkan Şen’i kadroya katmak… Sahada futbolcular kupa için mücadele ederken Başkan Dursun Özbek de tribünde Volkan Şen için Bursa Başkanı Recep Bölükbaşı’nı iknaya çalışacak.

galatasaray-volkan-sen-icin-sercan-ve-yekta-yi

BURSA 4 MİLYON İSTEDİ, GALATASARAY TAKAS TEKLİF EDİYOR

Bursa’da kadro dışı kalan ve Galatasaray’la presipte anlaşma sağlayan Volkan için Bursaspor 4 milyon Euro istedi. Ardından bu rakamı 3.5 milyon Euro’ya düşürdü. Galatasaray ise Volkan transferinde takas yöntemini kullanmak istiyor. Gelecek sezon için kadroyu makaslamaya uğraşan Sarı-Kırmızılı yönetim, Volkan transferinde istenmeyen oyunculardan birini takasta kullanmak istiyor. Öne çıkan isim ise Yekta Kurtuluş.

İKİ BAŞKAN KUPA ÖNCESİ TRANSFER ZİRVESİNDE

Ayrıca Galatasaray’ın Yekta ile birlikte Sercan Yıldırım’ı da vermeye hazır olduğu öğrenildi… Burada iki başkan da akıllı hamleler yaparak kulübüne kazanç sağlamak istiyor. Zira Bursaspor kadro dışı bıraktığı ve oynatmak istemediği oyuncusundan kurtulup kasasına para koymayı hedefliyor. Sarı-Kırmızılı kulüp de Yekta ile Sercan’ı takasta kullanarak hem şişkin kadrosunu düşürmek hem de cebinden nakit çıkmadan Volkan’ı kadrosuna katmak istiyor.

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR