Garenta Sezona Damgasını Vurmaya Hazırlanıyor

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

İstanbul’da yoğun taleplerle birlikte, tatillerin başlaması ile birlikte araç kiralamaları yükselişe geçti. Bayram döneminde günlük kiralamaların maksimuma ulaşması bekleniyor. Garenta ayrıca kampanyaları ve farklı alanlardan paydaşları ile yaptığı işbirlikleriyle müşterilerine avantajlar sağlıyor.

2.EL ARAÇ PİYASASININ EN ÇOK SATAN MODELLERİ

Geçtiğimiz yıl günlük araç kiralama pazarına hızlı bir giriş yaparak, kısa sürede pazarın önemli oyuncularından biri haline gelen Garenta, 2015 yaz sezonuna da damgasını vurmaya hazırlanıyor. Garenta’nın İstanbul’daki, Atatürk Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Kızıltoprak ve Taksim şubelerinde araç kiralama talepleri yoğun bir şekilde devam ediyor. İstanbul’daki hareketliliğin yanı sıra, yaz tatili dönemiyle birlikte tatil bölgelerinde de araç kiralama talepleri yükselişe geçti.

garenta-sezona-damgasini-vurmaya-hazirlaniyor

En çok kiralama yapılan bölgeler arasında, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Alsancak, Dalaman, Bodrum, Antalya, Alanya ve Trabzon geliyor. Müşterilerin en çok tercih ettiği araçların arasında Seat Leon, Audi A3 Sedan ve Fiat Linea gibi marka ve modeller yer alıyor.

Yaz sezonunun başlamasıyla Garenta şubelerinde yaşanan yoğunluğun, bayram döneminde ve sonrasında ivme kazanarak maksimum seviyelere ulaşması bekleniyor. Garenta 7 bin adede yaklaşan araç parkı ile hizmet verdiği her bölgede müşterilerinin taleplerini karşılıyor.

Sponsorlu Baglantılar