İkinci El Kitap Nasıl Satılır: Kitantik.com İncelemesi

Kitaplarınızı paketleme ve postalama ile uğraşmak istemiyorsanız, bunları yerel bir kitapçıya götürebilirsiniz. Ancak bunun için oldukça fazla zaman ayırmanız ve fiyat konusunda pazarlığa oturmanız gerekmektedir. Bununla birlikte harcayacağınız zamanın yanında yol masrafları da söz konusu olabilmekte ve kitap satışınız sadece cüzi miktarlara gerçekleşebilmektedir.

Bunun yerine gelişen internet teknolojileri sayesinde online bir platformu kullanmak sizin için faydalı olabilir. Özellikle ikinci el kitapçıların ve sahafların bulunduğu bir online platform sizin için faydalı olacaktır. Bunun için de size önerebileceğimiz bir online ikinci el kitap satışı sitesi var; Kitantik.com.

Kitantik üzerinde yüzlerce farklı alıcı ikinci el kitap pazarını incelemekte ve bununla birlikte hızlı bir şekilde alışveriş gerçekleştirebilmektedir. Üstelik eğer elinizde fazla sayıda ikinci el veya nadir kitap bulunuyorsa bunu nakte çevirmek size yeni bir kitaplık hatta kütüphane kurmanıza da yardımcı olacaktır. Böylelikle daha önceden satın aldığınız ve faydasını da gördüğünüz kitapları elden çıkararak yenilerini alabilir ve bilgi hazinenizi arttırabilirsiniz.

Kitantik.com üzerinde ikinci el kitap satışı yapmak oldukça kolay. Tek yapmanız gereken bir hesap açtıktan sonra ilgili ilanı oluşturmak, kitabın bilgilerini girmek ve görselleri, açıklaması ile birlikte yüklemek. Sonrasında ise platform içindeki alıcılar ilgili ilanı inceleyerek alış işlemini gerçekleştiriyor.

Sponsorlu Baglantılar