İKİZLER Burcu 27 Temmuz 2015 Burç Yorumları

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

oglak-burcu-7-mart26 Temmuz 2015 Pazar İkizler burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumları bugün neler söylüyor? 26 Temmuz 2015 Pazar günü İkizler burcu için nasıl geçecek? İşte burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları:

Sevgili İkizler, özel konularını ortaya koyup sonrada pişmanlıklar yaşıyorsun. Aklın şeytanca şeyler için çalışıyor ama neden tedbirsiz davranırsın anlaşılır şey degil. Çenen ve aklın hala gereğinden fazla çalışıyor. Konuşmalarında dikkatli ol. Kendinle ilgili yaptığın sohbetlerde dedikodulardan uzak dur.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları Hürriyet Yorumu

İstek ve ihtiyaçlarınızın karşılanabilmesi için baskı kurma eğiliminde olabilirsiniz. Günlük burç yorumları Ancak, bu durumda hiç beklemediğiniz bir an da ya da hiç beklemediğiniz şekilde köşeye sıkıştırılma ihtimaliniz yüksek görünüyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları Milliyet Yorumu

Zaman alan işler var. Ancak öğleden sonra karşınıza çıkabilecek öneriler düşüncelerinizi değiştirebilir.
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları Sabah Yorumu

Bugün Ay rsquo;ın bulunduğu konum, duygusal saplantılarınızı daha belirgin hale getiriyor.. Kalabalık yerlerden sıkılabilir ve içsel dinginliğiniz için sessiz yerleri tercih edebilirsiniz. Takıntılı düşünceleriniz yapmanız gereken işlerin gecikmesine neden oluyor. Ccedil;evresel koşulların sizi desteklemesine rağmen, içinize sinmeyen bir şeyler var sanki.
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları Vatan Yorumu

Günün ilk yarısında zorunlu olarak tamamlanması gereken rutin işler keyfinizi kaçırabilir. Ancak ertelemek, ihmal etmek yerine zamanı iyi değerlendirirseniz daha sonra keyfinizi biraz olsun yerine getirecek teklifler gelebilir.
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları Radikal Yorumu

Gün içinde ilişkilerinizdeki iletişim konusunda bir konu hakkında konuşurken ne diyeceğinizi iki kere düşünmeniz ve özellikle öfkelenme konusunda aceleci olmamanız faydalı olacaktır. Yakın çevre ilişkileri ve iletişimle ilgili problemlere açık bir günden geçmektesiniz.
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları Takvim Yorumu

Yakın olmak için boş vaatlerde bulunan ve size tatlı diller döken bir arkadaşınıza dikkat edin. Her dediğinize evet diyen insandan hayır gelmez.
26 Temmuz 2015 Pazar İkizler burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 26 Temmuz 2015 Pazar günü İkizler burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR