İKİZLER Burcu 28 Temmuz 2015 Burç Yorumları

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

oglak-burcu-7-mart27 Temmuz 2015 Pazartesi İkizler burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumları bugün neler söylüyor? 27 Temmuz 2015 Pazartesi günü İkizler burcu için nasıl geçecek? İşte burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları:

Sevgili İkizler, bir toplantıda ilgi odağı olmak ya da sözlerinin etkilerini fark etmen mutluluk yaratabilir. Hedeflerini kapasitenin altında tutma. Herkesin gereksiz bulduğu ayrıntıları değerlendirmen başarının sırrını oluşturuyor. Küçük jestlerle sevdiklerini ummadığın kadar sevindirebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları Hürriyet Yorumu

İstek ve ihtiyaçlarınızın karşılanabilmesi için baskı kurma eğiliminde olabilirsiniz. Günlük burç yorumları Ancak, bu durumda hiç beklemediğiniz bir an da ya da hiç beklemediğiniz şekilde köşeye sıkıştırılma ihtimaliniz yüksek görünüyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları Milliyet Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Dengede kalmak için çaba sarf edebilirsiniz. Sabah saatlerinde koşulları algılamakta zorlanabilirsiniz. Hata yapma olasılığınız artabilir. İlerleyen zamanlarda açık düşmanlara karşı dikkatli olmalısınız. Sorumlu olduğunuz konularda uğraştıran durumlar söz konusu olabilir.
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları Sabah Yorumu

Hiç kimsenin cesaret edemeyeceği işlere kalkışacaksınız. Uuml;stelik dostlarınız için kendinizi ön satıhlara atabilirsiniz. Kendiniz kadar çevrenizi düşünmeniz tabii ki çok güzel. Fakat zaman zaman aşırıya kaçabilir, sevdiklerinizin de, harcamalarını denetlemek isteyebilirsiniz. Artık geçmişin hesabını yapmak istemiyorsunuz.
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları Vatan Yorumu

Eşinizle ilgili bir konuda her zamankinden daha fazla fedakarlık eden ve çaba gösteren taraf olmanız gerekebilir. Bazı emekleriniz hiç görünmeyebilir özellikle bugün. Sonradan gönül koyacaksanız baştan daha kontrollü olmak şart.
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları Radikal Yorumu

Bugün saat 01.43’de Aslan burcunda gerçekleşen ve etkisini üç gün önce ve üç gün sonra yoğun olarak hissettirecek olan yeni ay ile birlikte yakın çevreniz, kardeşleriniz, seyahatler, eğitimler ve iletişim alanınız harekete geçerken, bu süreçte yakın çevrenizin birtakım problemleri size yansıyabilir. Hafta genelinde ikili ilişkilerinizde iletişim kurarken ego savaşları ve güç mücadelelerinden uzak durarak, daha sakin, ılımlı ve dengeli iletişim kurmayı tercih etmelisiniz. Yeniayın en iyi haberi, Venüs ve Merkür’ün Satürnle olan uyumlu açısının sizin iş hayatınızda büyük bir açılım yapmanıza sebebiyet verebilecek olmasıdır. Bu süreçte başarılı iş görüşmeleri yapabilir, zam alabilir, paranızda artış görebilir ve iş hayatınızda yeteneklerinizle öne çıkabilirsiniz. Bekar olanlar için bu yeniayda yeni flört tekliflerini değerlendirmek faydalı olacaktır, zira uzun süreli ilişkiler kurmanıza sebep olacak görünümlerle gökyüzü sizi destekliyor olacak.
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları Takvim Yorumu

Kartınız Gereklilik… Çocuk gibi bazı şeyleri tutturup arzularınızı gerçekleştirmek için sonuçlarına katlanmayı bilmiyor gibisiniz. Mali konularda hazır olmadığınızı hatırlayın.
27 Temmuz 2015 Pazartesi İkizler burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 27 Temmuz 2015 Pazartesi günü İkizler burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

İKİZLER Burcu 28 Temmuz 2015 Yorumları,
28 Temmuz 2015 İKİZLER burcu yorumu,
2015-07-28 İKİZLER burcu yorumları

Sponsorlu Baglantılar