Kartlı Geçiş Sistemi

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Günümüz şartlarında artık anahtar sisteminden tamamen kurtulmak ve bunun yerine daha az hırsızlık vakasına rastlayabileceğiniz, %100’e kadar güvenli bir sistem arıyorsanız oldukça haklısınız! Sizlere bu aşamada sıkça tercih edilen kartlı geçiş sistemi ürünlerini sunuyor, her anlamda da makul fiyatlardan ürünler satın almanıza aracılık ediyoruz. www.perkotek.com ailesi her aşamada Türkiye’nin lideri konumunda yer almakla beraber siz değerli kullanıcılara da önem arz eden ürünlerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Her anlamda güncel ve tamamen kullanışlı ürünler sunma mahiyetinde çalışan web sitemiz, bu hususta ise 3 farklı ürün altında incelemeler yapmanıza yardımcı oluyor;

  • Stand-alone sistemi
  • Offline sistem
  • Online sistem

Kartlı geçiş ürünleri 24 saat sistem yedeği yapmaktadır!

Tüm geçişlerin yedeklerini almak ve dilediğiniz zaman görüntülemek adına kullanmak istiyorsanız, sizlere sunduğumuz sistemlerin tamamı oldukça makul ve kullanışlıdır!  Bu nedenden dolayı ise kartlı geçiş sistemi ürünlerini olabildiğince makul fiyatlardan sıralamayı ihmal etmediğimiz gibi, her anlamda da kullanıcıların en doğru şekilde hizmet alabilecekleri ürün tiplerini sunmaktan geri kalmamaktayız. Bu nedenden dolayı ise Perkotek ailesi olarak alanında en çok sevilen ürün seçeneklerini deneme fırsatları vermekteyiz. Sizin de amacınız eğer kaliteli bir ürüne sahip olmak ise sizler de dilediğiniz gibi sitemizi ziyaret edebilir ve bu aşamada ilgi gören ürünlerin tamamını da deneme fırsatlarına erişebilirsiniz. Her anlamda kullanışlı ürünlere öncülük eden web sitemiz, bu anlamda da kalite bazlı ürünler ulaştırma konusunda sıkı çalışmalar yapmaktadır.

magic-pass-12-658-id-parmak-izli-ve-proximity-kartli-personel-takip-okuyucusu-bigger[1]

Özellikle personel takibini sağlama konusunda sık sık tercih edilen kartlı geçiş sistemi, genel olarak artık akıllı binalarda veya plazalarda da tercih edilmektedir. Anahtar gibi durumların tamamen ortadan kaldırılması ve geçişlerin kart üzerinden yapılarak kontrol altında tutulmasına aracılık eden bu ürün türü, her anlamda tamamen güncel ve üstün performans sunan ürünleri ortaya atmaktadır. Bu da teknik olarak çok daha kaliteli ve kapsamlı ürünlerin ortaya çıkmasına aracılık eder, sizlerin daha refah ve güvenilir bir ortamda yaşamanıza öncü bir tavır sergiler.

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR