Kefilsiz Gelir Belgesiz 10.000 TL Kredi Veren Bankalar

Düşük limitli ihtiyaç kredisi veren bankaların bir çoğu tamamen gelir belgesiz, maaş bordrosuz ve kefilsiz bir şekilde bu ihtiyaç kredisi fırsatlarını  sizlere sunmaktadır. 2019 yılında da 10 bin TL gelir  belgesiz bireysel krediler için bir çok banka hem maaş bordrosu hem de kefil şartı istememektedir.

Denizbank, ING Bank, TEB, İŞ Bankası, Aktif bank, Finansbank ve Yapıkredi Bankaları 10 bin-30 bin  TL arası kredilerde gelir belgesi ve kefil istemeyen bankalar arasında bulunmaktadır.  Kefilsiz gelir belgesiz 10.000 TL Kredi veren bankaların istediği şartlar ve belgeler aşağıda listelenmiştir.

En Hızlı Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2019

#Acil nakit ihtiyaçlarında banka şubesine kadar gidip bireysel kredi başvurusu yapmak ve bunun için de bir çok belge hazırlamak zorunda kalmadan sadece bir kaç dakikada hem de evden çıkmadan anında  kredi çekebilirsiniz. Şu anda bankalar artık bu şekilde kredilere yoğunlaşmış olup, şubeye gitmeden kredi vermektedirler. Birkaç dakika içinde kredi başvuruları sonuçlandırılıp aynı gün içinde banka hesabına para yatırılmaktadır.  Peki 10 bin TL  kredi için hemen kredi başvurusu nasıl yapılabilir? Bunun için en hızlı yöntemlerden biri de SMS ile kredi başvurusudur. SMS ile kredi başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken önemli konu kredinin faiz oranıdır.

SMS İle Gelir Belgesiz 10.000 TL Kredi Başvurusu

SMS bankacılığı her geçen gün artış göstermektedir. Bankalar artık SMS ile şubeye gitmeden kredi başvurusu yapan müşterilerinden gelir belgesiz istememektedir. 10 Bin TL gibi düşük limitli ihtiyaç kredilerinde bankalar yapılan başvuruları anında onaylayabilmektedir. Peki hangi bankalar kefilsiz ve maaş bordrosuz 10 bin TL SMS kredi vermektedir.

Maaş Bordrosuz Belgesiz 10 Bin TL Kredi Veren Bankalar 

Sigortalı olarak herhangi bir yerde çalışmayan kişilerin maaş bordroları yani aylık gelir belgeleri olmaz. Bankaların birçoğu eskiden bu gibi kişilere kredi vermezdi. Ama Artık kredi çekmek oldukça kolaylaştı. Aşağıda saydığımız bankalar, kara listeye girmemek şartı ile gelir belgesi olmayanlara 10 bin TL kredi vermektedir. Bu bankalar;

  • DenizBank için tıklayınız
  • Garanti Bankası için tıklayınız
  • İş Bankası için tıklayınız
  • ING Bank için tıklayınız
  • CEPTETEB için tıklayınız
  • N Kolay kredi için tıklayınız

Saydığımız bankalara gelir belgesiz kredi başvurusu yaparak,  aynı gün veya bir gün sonrasında kredi notunuz iyi ise  kredilerinizi alabilirsiniz. Saydığımız bankalar kendilerine yapılan kredi başvurularını değerlendirirken kişilerin kredi notuna çok dikkat etmektedir. Çünkü, kişiden herhangi bir gelir beyanı şartı istenmediği için, kredi sicili sorunlu olanlara bankalar kredi vermek istemez.  Peki sizin kredi notunuz gelir belgesiz kredi çekmeye yetiyor mu?

Findeks Kredi Notu En Az Kaç Olmalıdır?

Bankadan çekilecek olan 10.000 TL gelir belgesiz ve kefilsiz kredi için findeks kredi notunun seviyesi çok önemlidir. Kredi notu riskli ve çok riskli olan kişilere gelir belgesiz kredi verilmez. Peki sizin puanınız kredi için yeterli mi? Kredi notu sorgulaması yaptıktan sonra; kredi notunuzun 1100 üstü ise o zaman bankalardan 10 bin TL gelir belgesiz kredi çekebilirsiniz.

#Önemli not: Ama kredi notunuz riskli sayılan 1099 -800 puan arası ise ya da daha kötüsü 799 puan altı ise o zaman banka için çok riskli kabul edilecek ve size kredi çıkarılmayacaktır. Hatta bu kredi notuna sahip kişilere gelir belgesi olsa bile genelde kredi verilmemektedir.

  1. Öncelikle  kredi ve kartları borç sicilinizin temiz olması ve kara listede iseniz kara listeden çıkmanız gerekmektedir.
  2. Findeks kredi notunun yüksek olması kredi talebin çabuk kabul edilmesine ve bazı bankaların daha düşük faizle kredi vermesini sağlar.
  3. Kefilsiz belgesiz kredi alınacak bankada vadesi mevduat, maaş ödeme ve kredi kartı hesabınızın bulunması ve bu hesap ödemelerinde banka ile herhangi bir sorun yaşamamış olmanız büyük avantaj sağlar.
  4. Kefilsiz belgesiz kredi talebinde bulunacağınız bankada açtırdığınız vadeli ve vadesiz mevduat veya maaş hesabında para bulunması bu para ile havale, EFT ya da fatura ödeme gibi işlemler yapılması bankanın size olan güvenin ve kredi notunuzu arttırır.
Sponsorlu Baglantılar