Maltepe Yangın Merdiveni

   2020 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Uzun yıllardır İstanbul’un tüm semtlerine hizmet veren yangın merdiveni firmamız Maltepe merkezli olup profesyonel ekip anlayışıyla uygun fiyata kaliteli hizmet vermektedir.

Maltepe yangın merdiveni firması olarak daima müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermek en önemli ilkemiz olmuştur. Yangın merdiveni projelendirme aşaması ve montaj aşaması olarak iki ayrı hizmet veriyoruz. Yangın merdivenleri hayati önem taşır. Yangın sırasında panikleyen insanların en kolay bir şekilde ulaşabileceği ve acil tahliye gerçekleştireceğiz bu düzeneklerin doğru projelendirme ile hatasız ve dayanıklı malzemeden yapılması son derece önemlidir. Bu nedenle işini profesyonel anlamda yapan ve kaliteli hizmet veren firmayla çalışmak sizin için hayati önem taşımaktadır.

Profesyonel Ekip Anlayışı

Firmamız uzun yıllardan beri daima işini büyüterek devam etmesinin en önemli sebebi tüm personelimizin müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermesidir. Alanında yetişmiş ve profesyonel hizmet veren mühendis ve ustalarımızın verdiği kaliteli işçilikle Maltepe yangın merdiveni hizmeti alanları müşterilerimizi memnun etmekteyiz.

Maltepe Yangın Merdiveni Fiyatları

Yangın merdiveni fiyatları merdivenin hammaddesine, kullanılan işçiliğe ve büyüklüğüne göre değişim göstermektedir. Maltepe’de yangın merdiveni hizmetini veren firmamız daima piyasa fiyatına göre bir tık alt fiyat vermekteyiz. En önemli prensibimiz fiyattan ziyade müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktır. Çünkü sizlerin memnun kalmanız bize yeni müşterilerin önünü açmaktadır.

Hangi Tür Yangın Merdiveni Satışı Yapıyoruz

En çok satışını gerçekleştirdiğimiz Z Tipi yangın merdiveni acil durumlarda paniklemiş insanların rahatça ve hızlıca tahliye edebilmelerini kolaylaştırması bakımından oldukça avantajlıdır. Satışını gerçekleştirdiğimiz ikinci çeşit ise Spiral yangın merdiveni çeşididir. Spiral yangın merdiveni etrafında dönerek aşağı doğru indiği için hız kabiliyetini daraltır ve tahliyeyi Z tipi yangın merdivenine göre biraz daha uzatır. Maltepe yangın merdiveni firması olarak hangi çeşit yangın merdiveni istiyorsanız firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır.

Diğer Haberler
GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR