Off-Road Türkiye Şampiyonası Trıal

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Karabük-Safranbolu Otomobil ve Doğa Sporları Arama Kurtarma Derneği (KARDOFF) Kulübünün katkıları ile Türkiye Şampiyonası Trıal 5. Ayak yarışları Karabük’te yapılacak.

KIYASIYA MÜCADELEYE SAHNE OLACAK

14-15 Kasım tarihlerinde yapılacak ve 2 gün sürecek olan yarışlara 10 takım ve 20 araç katılacak. Kastamonu-Safranbolu yol ayrımı KYK yurdu arkasında yapılacak olan yarışların ilk etabı 14 Kasım Cumartesi günü sabah başlayacak. 15 Kasım Pazar günü sona erecek yarışlara Türkiye’nin dört bir yanından Off-Road tutkunları katılacak.

HERKESİ BEKLİYORUZ

Yapılacak yarışlara ilişkin açıklamalarda bulunan KARDOFF Kulübü Başkanı Ahmet Demir, “Yarışımıza Türkiye’nin dört bir yerinde yarışan yarışçı arkadaşlarımız gelecek. Seyir zevki yüksek bir mücadele olacak. Yarışlar Türkiye şampiyonasının 5 ayak yarışları. Hafta sonu yapılacak olan yarışlara halkımızın da katılımı bekliyoruz” dedi.

efsane-geri-donuyor-7_x_7870638_7857_z1[1]

YARIŞIN FAVORİSİ AYDOFF

Bolu Seben’de geçtiğimz ay düzenlenen 4’üncü Ulusal Trial Yarışını İstanbul klübü AYDOFF (Anadolu Yakasi Doğa Sporlari ve Offroad Kulübü) kazanmmıştı. Takım bu yarışında favorisi olarak gösteriliyor.

AYDOFF TAKIMI İDDİALI

Pilot Seda ÖZKUTLU, Co pilotu Haydar ARGAÇ ve Pilot Soner ÖZKUTLU Co Pilot Mehmet EMİR’den oluşan AYDOFF takımı ile Safranbolu yarışı için iyi hazırlandıklarını ve iddialı olduklarını söyledi.

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR