Ölen Sevgilisinin Kobra Olarak Tekrar Doğduğuna İnanıyor

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Adının açıklanmasını istemeyen adam, beş yıl önce ölen kız arkadaşının ardından perişan olduğunu söyledi. Fakat daha sonra karşısına çıkan kobra yılanının ölen sevgilisine ‘çarpıcı benzerliğinden’ sonra hayatına tekrar neşe geldiğini ifade etti.

ÖLEN SEVGİLİSİNİN REENKARNESİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYOR

Genç adam ölen sevgilisinin bir yılan şeklinde reenkarne olduğuna inanıyor. Şimdi vaktini ölen sevgilisinin reenkarnesi olduğunu düşündüğü 3 metre uzunluğundaki kobra ile geçiren adam, Budist inancında ölen bir insanın hayata hayvan olarak tekrar gelebileceğine inandığını söyledi.

yilanla-evlenen-adamdan-akillara-durgunluk-veren_x_8951887_4463_z51

Worranan Sarasalin adlı adam, genç adamın ölen sevgilisi olduğuna inandığı yılanla bir göl kenarında oturduğu fotoğrafı, televizyon karşısındaki fotoğrafını ve diğer bazı fotoğraflarını yerel basınla paylaştı. Tayland’ın Kanchanaburi şehrinden olan Worranan Sarasalin: “Gerçek aşk vardır. Bu adam, hayatını kaybeden kız arkadaşının öldükten birkaç sene sonra tekrar bir yılan olarak doğduğuna inanıyor. Yılanla vakit geçirmekten, oyun oynamaktan ve konuşmaktan çok mutlu. Sürüngenden uzak kalamıyor, nereye gitse yanında götürüyor hatta uyurken bile yanına alıyor. Fakat yılan yılandır, her an zarar verebilir. Onu defalarca yılanın tehlikeli olduğu konusunda uyarsak da böyle davranmaya devam ediyor.” sözlerini dile getirdi.

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR