Serkan Uçar Ece Erken’e Instagram’dan Veda Etti

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Ece Erken ile Serkan Uçar’ın olaylı ve karşılıklı suçlamalarla gündemden düşmeyen boşanma süreçleriyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

ÖNCE ECE DOST KALDIKLARINI DUYURDU!

Erken sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklama ile Uçar’la anlaşmalı olarak boşanacaklarını belirtti. Uçar ve ailesinin kendisinden özür dilediğini söyleyen ünlü sunucu, eşiyle dost olarak kalmaya karar verdiklerini ifade etti.

“SON VEDAM…”

Bunun üzerine Serkan Uçar da Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı: “Vedam. Son vedam. Ne yazık ki… Her ne olursa ol mutlu olmayı dene. Çünkü hayat geçici, her anında mutlu huzurlu olmak gerekiyor. Bundan böyle yalnız ve huzurlu bir hayat geçireceğim…. Tabi ki oğlumla… ”

serkan-ucar-ece-erken-e-instagram-dan-veda-etti

“BENİ HEP MUTLU ETTİN”

“Annesi Ece ise ölene kadar ama ölene kadar, oğlumun annesi en saygı duyduğum kadın olacak. Allah hepimize mutluluk nasip eylesin. Zor bir karardı verilmesi gerekti. Artık eymen vakti ve eymenin babası ve annesi gibi yaşama zamanı. Oğlumuz canımız, yolumuz oğlumuz için en iyisi. Allah yar ve yardımcımız olsun.. Hakkımızda hayırlısı. dünyanın en güzel eşi oldun bana teşekkür ederim sana. Beni hep mutlu ettin güzel, temiz kalpli, kadın gibi kadın, oğlumun annesi, anası…”

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR