Suyu Isıtmayan Çamaşır Makinesi İçin Profesyonel Müdahale

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Çamaşır makineleri, mevcut üstün teknolojileri sayesinde çamaşırları yüksek ısıda yıkayarak, tüm kirlenmelere karşı olduğu gibi bakteri gibi önemli detaylara karşı da yüzde yüz hijyenik duruma getirir. Böylelikle çamaşırlar çok daha kaliteli bir yıkama işleminden sadece dakikalar içerisinde geçirilebilirken, bu işlem içinde herhangi bir şekilde efor harcanmasına da gerek kalmıyor. Fonksiyonel ve geniş yelpazede yıkama program çeşitliliği bulunan Arçelik markalı çamaşır makinelerinin çamaşırları yıkama programında çamaşırların türüne göre uygun yıkama suyu sıcaklığında yıkamaktadır. Ancak zaman içerisinde bazı kullanıcılar çamaşır makinesinin yıkama suyunu ısıtmaması problemi ile karşı karşıya kalabiliyor. Profesyonel ve kurumsal servis çözümleri sunan Kurtköy Arçelik Servisi tarafından da Arçelik çamaşır makinelerindeki yıkama suyunun ısınmaması problemi için kaliteli çözümler oluşturuluyor.

Yıkama suyunu ısıtmayan ve çamaşırları soğuk şekilde yıkayan bir çamaşır makinesi, fonksiyonunu tam olarak yerine getiremediğini göstermedir. Bu durum çamaşır makinesinde mevcut olan parçalardan birisinde belirli bir arızalanmanın meydana geldiğini göstermektedir. Bu yüzden profesyonel servis hizmetinden faydalanılması gereklilik teşkil ederken, Samandıra Arçelik Servisi merkezinde profesyonel ve alanlarında uzman teknik ekipler tarafından yıkama suyunu ısıtmayan arızalı çamaşır makinelerine hızlı ve etkin müdahaleler gerçekleştirilmektedir. Arçelik markalı çamaşır makinesinde meydana gelen yıkama suyunun ısınmaması problemi için ise öncelikli olarak makinenin rezistansı yani ısıtıcısı arızası göz önünde bulundurulur. Makinenin arka veya üst kapağı açılarak rezistans uçları kontrol edilerek, arızalı ise yenisi ile değişimini gerçekleştirmektedirler.

İkincil olarak ise Sultanbeyli Arçelik Servisi uzman teknik ekipleri tarafından çamaşır makinesinin sıcaklık derecesini ayarlayan termostatında arıza olup, olmadığı kontrol edilir. Eğer arızalı ise yenisi ile değişimi gerçekleştirilerek, yine arızanın çözüme kavuşturulması sağlanır. Ancak arızanın ne rezistans ne de termostat kaynaklı olmadığı durumlarda ise yıkama suyunun ısınmasına engel olabilecek bir diğer parça olan program cihazı kontrol edilerek, uygun olan durumlarda onarımı gerçekleştirilirken, gereklilik teşkil ediyor ise yenisi ile değişimi gerçekleştirilerek sorun çözüme kavuşturulur. Bu şekilde yapılan onarım müdahaleleri ile çamaşır makinesinin yeniden yıkama programı seçimine göre uygun olan yıkama suyu sıcaklık seviyesine ulaşması sağlanabilmektedir.

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR