Traktör Yedek Parça Nerden Alınır?

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Taşı toprağı altın ülkemizin en büyük gelir kaynaklarından biri tarım. 1988 yılında üretime ilk başladığımızda Mikrosan Makina olarak misyonumuzu çiftçinin yanında olmak, ülkemizin kalkınmasına destek olmak olarak belirledik. Üretimimize başladığımızdan bu yana gerek Türkiye’de gerek Dünya’da sektörün bilinen ve tercih edilen isimlerinden olduk.

Traktör yedek parça ithalat ve ihracatlarımızla Dünya’nın bir çok ülkesine yedek parça satışında bulunuyoruz. Çiftçilerimizin traktör ve traktör yedek parça ihtiyacını gidererek hem çiftçinin yanında olmaya, hem de ülkemizin kalkınmasına yardımcı olmaya çalışıyoruz. 2004 yılında TÜV Rheinland tarafından ISO 9001:2000 kalite belgesi kazanarak sistemimizin kalitesini tescilletmiş olduk.

Yıllardır bu sektörde en çok tercih edilen firma olma unvanımızı koruyabilmek için daha çok çalışıyoruz. Mikrosan Makina olarak vites çatalları, fren halkaları, bükümlü çubuklar, traktör transaxle parçaları ve hidrolik valf üretimlerinde ustalaştık. Portföyümüzde 0.2 kilogram – 5 kilogram ağırlık aralığında parça skalamız bulunmaktadır. Türkiye tarım sektörünün ihtiyacı olan traktör ve traktör yedek parça üretimini yapan Mikrosan Makina, bunun yanında üretiminin yaklaşık %70’ini Avrupa, Güney Amerika, Ortadoğu ve Afrika gibi tarıma elverişli bölgelere ihraç etmektedir. 1988’den bu yana Mikrosan Makina olarak yedek parça pazarının en kaliteli sistemine sahibiz.

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR