Ünlü İş Adamı Ailesi İçin Plaj Kapattı

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Dünyanın 9’uncu, Rusya’nın en zengin işadamı Oleg Deripaska, tatil için bugün öğle saatlerinde havayoluyla Bodrum’a geldi. Özel jetiyle önce Milas-Bodrum Havalimanı’na gelen Deripaska, buradan helikopteriyle Torba Koyu’nda demirli iki süper lüks yatından 60 metre uzunluğundaki Sputnik’e geçti.

‘QUEEN K’ ADLI YAT İLGİ ODAĞI OLDU

Bir süre burada dinlenen Deripaska, ardından yaklaşık 300 metre ilerde demirli olan 140 milyon dolar değerindeki 75 metrelik “Queen K” adlı yatına geçip ailesiyle biraraya geldi. Rus işadamının üzerinde helikopteri, içerisinde mini denizaltısı, jet skileri ve özel donanımlı güvenlik güçlerinin bulunduğu yatları, yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı oldu. Deripaska’nın korumaları yatlara çok fazla yaklaşılmasına izin vermeyip, turistleri kibarca uyarıp, uzaklaştırdı.

zengin-is-adami-ailesi-icin-plaj-kapatti

BEŞ YILDIZLI OTELİN PLAJINI KAPATTI

Deripaska, ailesi için Zeytinkahve Koyu’ndaki beş yıldızlı ve delüks sınıf bir otelin iki plajından birini kapattırdı. Plaja tek bir müşteri bile alınmadı. Korumalarının üç bot ile denizden koruma yaptığı Deripaska önce yüzdü, ardından yaklaşık 30 dakika su jeti yaptı. Eşi ve yakınları ise koyda özel olarak hazırlanan localarda güneşlendi.

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR