Voleybolda işbirliği protokolü

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Federasyondan yapılan yazılı açıklamada, imza törenine TVF Başkanı Özkan Mutlugil, TVF Yönetim Kurulu Üyesi Ergin Kaya ve TSE Consulting Genel Müdürü Lars Haue-Pedersen’in katıldığı belirtildi.

TVF ve TSE Consulting’in çalışmaları doğrultusunda, yeni yaklaşımlarla belirlenecek stratejik planla Türk voleybolunun uzun dönem yol haritası oluşturulacak.

Açıklamada, görüşlerine yer verilen TVF Başkanı Özkan Mutlugil, “Hali hazırda iyi durumda olan voleybolumuzun daha da iyi noktalara ulaşması için çalışmaya devam ediyoruz. Elde ettiğimiz başarıları sürdürülebilir kılmak istiyoruz. Voleybolumuzu daha ileri noktaya ulaştırma hedefimize deneyim ve uzmanlığı ile yardımcı olacak TSE Consulting ile işbirliğimizden dolayı memnuniyet duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

TSE Consulting Genel Müdürü Lars Haue-Pedersen ise “Türk voleybolunun gelişiminin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Birlikte çalışmak için sabırsızlık duyuyoruz. Şu ana kadar önemli başarılar elde eden TVF ile işbirliği yaparak voleybolu daha iyi noktalara taşımak istiyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR