YAY Burcu 30 Temmuz 2015 Burç Yorumları

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

oglak-burcu-7-mart29 Temmuz 2015 Çarşamba Yay burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumları bugün neler söylüyor? 29 Temmuz 2015 Çarşamba günü Yay burcu için nasıl geçecek? İşte burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları:

Sevgili Yay, duyguların yanıltıcı parıltılarına kapılarak gerçeklerden uzaklaşıyorsun. Olayları derinlemesine inceleyip doğruluğunu araştırmalısın. Yalana dolana inanmamalısın. Bazı isteklerinden vazgeçebilirsin de. Çalışmalarındaki başarılar önüne gelen fırsatları değerlendirmene bağlı.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları Hürriyet Yorumu

Ticari veya sağlıkla ilgili konularda eski programların ya da yöntemlerin ve hatta alışkanlıkların istenilen sonuçları vermediğini görerek, yepyeni veya alışılmadık denebilecek yol ve yöntemler denemek isteyebileceğiniz günlerdesiniz. Günlük burç yorumları Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sorumluluklar ön planda. Halledilmesi gereken işler, görevler ve sorumluluklar disiplin gerektirebilir. Gün içerisinde karar alma yeteneğimiz yüksek. Öğle saatlerinde, insanlarla empati kurabilir, hiçbirşey beklemeden şefkatli yaklaşımlar içerisine girebiliriz ya da manevi başlıklı konular, dua etmek veya spritüel alanlara ilgi göstermek için uygun saatlerde olacağız. Akşam saatlerinde ise, duygusal anlamda biraz baskı altında hissedebiliriz veya rekabet içgüdümüz bizi hırçınlaştırabilir. Gücü doğru yönde kullanmak, manipülatif etkilere dikkat etmek gerekecektir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
Yay Burcu Günlük Burç Yorumları Milliyet Yorumu

Maddi kaynaklarla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bütçeleme yapmak ve harcamalarınızı düzene sokmak sizi rahatlatacaktır. İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek için çalışabilirsiniz. Gün içinde başkalarından alacağınız desteklerle daha rahat ilerleyebilirsiniz. İşlerinize ciddiyetle yaklaşacaksınız.
Yay Burcu Günlük Burç Yorumları Sabah Yorumu

Aklınızda sürekli kendinizi aşma ve mantıklı yönlerinizi kullanma içgüdüsü yatıyor. Atılımlarınız ve hedefleriniz konusunda isabetli davranışlar içindesiniz. Bugün sorumluluk duygusu içinde hareket ediyor ve değer yargılarınızı gözden geçirmek istiyorsunuz. Zor olanı seçmek sizin tarzınız ve sabırlı yönlerinizi ortaya çıkarmalısınız.
Yay Burcu Günlük Burç Yorumları Vatan Yorumu

Para konusunda bir fedakarlık etmeniz birilerinin imdadına yetişmeniz beklenebilir bugün. Gidenin yeri dolmasa da manevi tatmini sizi mutlu edecek. Ancak bu gibi bir durumu güç elde etme aracı olarak kullanmaktan kaçının.
Yay Burcu Günlük Burç Yorumları Radikal Yorumu

Gün boyunca zekanız ve iletişim becerilerinizle ön planda olacağınız, aile büyükleriniz ve sizden yaşça büyük kişilerle ilişkilerinize zaman ayırabileceğiniz, duygusal olarak hassas ve alınganlığa açık bir gündesiniz.
Yay Burcu Günlük Burç Yorumları Takvim Yorumu

Her şeye bir bahane bulup sert rüzgarlar estirebilirsiniz. İlgilenmeniz gereken daha ciddi konular varken gereksiz yere kırıcı olmamalısınız.
29 Temmuz 2015 Çarşamba Yay burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 29 Temmuz 2015 Çarşamba günü Yay burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

YAY Burcu 30 Temmuz 2015 Yorumları,
30 Temmuz 2015 YAY burcu yorumu,
2015-07-30 YAY burcu yorumları

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR