Ali Sunal’dan Fotoğraf Çektirmek İsteyenlere Sert Tepki

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Büyük usta Kemal Sunal, vefatının 21. yıldönümünde anıldı. Sunal’ın kabri başındaki anma töreni sırasında, gergin anlar yaşandı. Gül Sunal, maske takmayanlara sitem ederken, Ali Sunal da kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenlere, “Fotoğraf çektirmek için gelenler, gelmesin arkadaşlar” diye sitem etti.

Türk sinema dünyasının en önemli isimlerinden Kemal Sunal, vefatının 21. yıldönümünde Zincirlikuyu’daki kabri başında anıldı. Sunal’ın mezarı başındaki anmaya, ailesi ve sevenleri katıldı. Anma sırasında gergin anlar da yaşandı. Usta sanatçının eşi, maske takmayanlara tepki gösterirken, oğlu Ali Sunal da kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenleri, ölüye saygısızlık gerekçesiyle reddetti.

“HAYATTA OLSAYDI O DA AYNISINI YAPARDI”

Sanatçının eşi Gül Sunal, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Kemal Sunal’ı kaybetmenin acısı ve özleminin arttığını söyledi. Sevenlerini gördükçe ve onlardan mesajlar aldıkça mutlu olduklarını kaydeden Sunal, “Dün akşam bir YouTube kanalı açtım. Kemal’in ilk tiyatroya başladığı günden itibaren biriktirdiği, arşivlediği bütün evrakı, çalışmaları, gazetede çıkan haberleri, hepsi son güne kadar muhafaza edilmiş durumda. Buna çok önem veriyordu. Sanırım hayatta olsaydı o da bunu böyle bir sosyal mecrada mutlaka sevenleriyle buluşturmak isterdi.” dedi.

“KEMAL, GÜLMEYİ VE GÜLDÜRMEYİ ÇOK SEVERDİ”

Hatıralarını yaşlanmadan kayda alarak, paylaşmak istediğini dile getiren Sunal, “Biraz da gülümsetecek hikayeler var içinde tabii. Çünkü biliyorsunuz Kemal, gülmeyi ve güldürmeyi çok severdi. Güzel bir buluşma olacak diye düşünüyorum.” diye konuştu.

Kızı Ezo Sunal ise annesine bu proje için teşekkür ederek, “O arşivleri her açtığında duygusal anlar yaşıyor, toparlanması da biraz zaman alıyor ama onu kendine bir borç bildi” ifadelerini kullandı.

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR