Alpay Özalan’ın Yumruğu Kameralara Yansıdı

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

TBMM’deki İçişleri Bakanlığı bütçe görüşmelerinde tansiyon zaman zaman yükselmeye devam ediyor. Görüşmeler sırasında söz alan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in “Şehitleri alkışlatıyormuş gibi kendini alkışlatma çakallığına kapılmayın” sözleri de Meclis’i fena halde karıştırdı. AK Partili vekil Alpay Özalan, Özel’in üzerine yürürken, yumruğunu kaldırdığı ve kavgaya giriştiği anlar objektiflere anbean yansıdı.

Tbmm Genel Kurulu’nda İçişleri Bakanlığı’nın bütçe görüşmeleri sırasında yine tansiyon yükseldi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya yanıt vermek üzere kürsüye gelen Özgür Özel, “Şehitleri alkışlatıyormuş gibi kendini ayakta alkışlatma çakallığına kapılmasın” ifadesini kullanınca Ak Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan, Özel’in üzerine yürüdü. Diğer vekiller de araya girince tartışma büyüdü ve yumruklaşmaya varan kavga yaşandı.

Meclis’te tansiyon bir anda yükseldi! AK Partili Alpay Özalan’ın yumruk kaldırdığı anlar objektiflere anbean yansıdıAlpay Özalan yumruklarını kaldırırken Sözcü gazetesi muhabiri Zekeriya Albayrak tarafından böyle görüntülendi.

ÖZALAN’IN YUMRUKLARINI KALDIRDIĞI ANLAR OBJEKTİFLERE YANSIDI

Özalan’ın Chp’li Özgür Özel’in üzerine yürürken, yumruğunu kaldırdığı ve kavgaya giriştiği anlar objektiflere anbean yansıdı. Meclis başkanvekili Sadi Süreyya Bilgiç, Özel’den sözünü geri almasını istedi. Tartışmaya İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da dahil oldu.

BAKAN SOYLU CHP’Lİ ÖZEL’İN ÜZERİNE YÜRÜDÜ

Bakan Soylu’nun da Özgür Özel’in üzerine yürüdüğü görüldü. Soylu, Özel’e hakaret ederek “lan şerefsiz, çakal sensin” dediği duyuldu.

Oturuma ara verildikten sonra kürsüye gelen Soylu, “Çok fazla bir şey söylemeyeceğim telaş etmenize gerek yok. Şahsıma hareket eden Özgür Özel’i mahkemeye vereceğim. İnşallah, hakim cezai ehliyet verir de ceza alır. Hiç endişe etmeyin, size bir şey söyleyeyim geliyor gelmekte olan” diye konuştu.

Meclis’te tansiyon bir anda yükseldi! AK Partili Alpay Özalan’ın yumruk kaldırdığı anlar objektiflere anbean yansıdı

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR