OĞLAK Burcu 27 Temmuz 2015 Burç Yorumları

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

oglak-burcu-7-mart26 Temmuz 2015 Piyasa Oğlak burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumları bugün neler söylüyor? 26 Temmuz 2015 Piyasa günü Oğlak burcu amacıyla nasıl geçecek? İşte burcunuza hususi günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları:

Sevgili Oğlak, lüzumsuz duygusallıktan kendini koru geçmişi sorgulamaktan vazgeç. Geçmiş ve ileriki yoktur mühim bulunan andır ve anda yaşanmalıdır. Anda yaşamayı başarabiliyorsan mutlusun. Sevenlerin sevgisinden ve ailenin desteginden emin olmalısın. Yaşça büyük olan kimselerle anlaşmak zorluğu içerisindesin.
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları Hürriyet Yorumu

Sağa sola ültimatomlarda bulunarak dilediğiniz neticeleri alabileceğinizi sanıyorsanız, bugün, ‘’imkansız’’ diyebilirim Niobe’ce. Günlük burç yorumları Dolayısıyla, mühim hususları bahsetmek amacıyla diğer bir gün seçmek ya da kesinlikle konuşulması gerekiyorsa, kelimeleri dikkatli seçm Günlük burcunuzu okurken, artan burcunuzun günlük yorumunu ilk önce okumalısınız. Hepinize eğlenceli günler, sıhhat ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları Milliyet Yorumu

Bugünlerde biraz oldukça sabırlı olmak gerek. Akşam saatlerinde çok çok bilmediğiniz konularla karşılaşabilirsiniz.
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları Sabah Yorumu

Değişken bir ruh durumu içerisindesiniz. İmajınızla alakalı değişimler içerisinde olmanıza rağmen, kuvvetli kişiliğinizi ön planda. . Partnerinizle alacağınız ortak kararlar sonucunda, kazançlarınızı tekrar belirleyici strateji geliştireceksiniz. Olayları abartmadan değerlendirmekte yarar var. Sosyal temaslarınızda sıcak gelişmeler, sizi de sevindirecek.
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları Vatan Yorumu

Dostluklarınızın kıymetini bilmek ve gereken özeni göstermek mühim olacak bugün. Bir süredir ihmal ettiğiniz biri ile görüşmek, derdini paylaşmak, onun bir problemine eş güdümlü deva aramak amacıyla elverişli bir gün olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları Radikal Yorumu

Gün içerisinde finansal konularda risk almamalı, alım satım işlerinizi olasıysa ertelemeyi seçim etmelisiniz. Bu süreçte dost çevrenizle temaslarınızda sorunlara açık bir zamandan geçmektesiniz.
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları Takvim Yorumu

Kafanızı karıştıran bir hususta gerçekten gerçekleri hissediyor yada biliyorsunuz ancak ısrarla sessiz kalmayı seçiyorsunuz. Vakit kaybediyorsunuz.
26 Temmuz 2015 Piyasa Oğlak burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 26 Temmuz 2015 Piyasa günü Oğlak burcu amacıyla nasıl geçecek? Burcunuza hususi günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -