Riva’da Tansiyon Yükseldi, Başkan Hakemlerle Tartıştı

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Son haftalara girdiğimiz Süper Lig’de tansiyon yükselmeye devam ediyor. MHK Başkanı Lale Orta ve VAR hakemleri arasında düzenlenen aylık hakem seminerinde tartışma çıktı. Çıkan tartışma 10 dakikalık bir aranın ardından devam etti.

Son zamanlardaki açıklamaları ile sık sık gündeme gelen Merkez Hakem Kurulu Başkanı Lale Orta, aylık hakem seminerinde VAR hakemleriyle tartıştı.

RİVA’DA TOPLANDILAR

TV100’de yer alan habere göre, MHK, aylık hakem seminerinde Riva’da bir araya geldi. MHK Başkanı Lale Orta, bu toplantıda VAR hakemleri ile bir tartıştı.

“DİREKT VAR’A ÇAĞIRIN”

Başkan Lale Orta, toplantıda VAR hakemlerine karşı, “Hakemlere ‘Ne gördün’ diye sormanıza gerek yok, direkt VAR’a çağırın. Sizin gördüğünüz açılarla, yayıncı kuruluştakiler aynı değil. Bizim yayıncı kuruluşta gördüğümüz açılar daha kaliteli.” dedi.

TARTIŞMA ÇIKTI, SONRA DEVAM ETTİ

Orta’nın bu sözleri sonrası ise VAR hakemleri, “Hocam, talimat böyle. Bize ne geliyorsa, biz onu görüyoruz.” şeklinde cevap verdi. Bu diyalogların ardından toplantıda gerginlik yaşandı. Verilen 10 dakikalık aranın ardından seminer kaldığı yerden devam etti.

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -