TERAZİ Burcu 30 Temmuz 2015 Burç Yorumları

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

oglak-burcu-7-mart29 Temmuz 2015 Çarşamba Terazi burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumları bugün neler söylüyor? 29 Temmuz 2015 Çarşamba günü Terazi burcu amacıyla nasıl geçecek? İşte burcunuza hususi günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları:

Sevgili Terazi, duyguların çok yakında seni ummadığın bir karara varmaya sürükleyebilir. Kulağına gelen dedikodulara da aldırmamalısın. Doğru olmayabilir. Kendine biraz oldukça çok vakit ayırmalısın. Başkalarının işlerine koşmaktan çoklıkla kendi işlerini ihmal etmektesin. Küçük bir armağan alacaksın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları Hürriyet Yorumu

Sezgilerinize güvenmeniz gereken bir gündesiniz. Günlük burç yorumları Bazı konularda engeller, aksilikler ya da aşılmaması gereken sınırlar olduğunu düşünüyorsanız, fiyaskoyla sonuçlanabilecek girişimlerde bulunmadan evvel sizi rahatsız eden iç sesinize kulak vermeniz oldukça güzel olur. Bütün burçları aynı biçimde ilgilendiren ve kesinlikle okunması gereken gün geneli: Sorumluluklar ön planda. Halledilmesi gereken işler, görevler ve sorumluluklar disiplin gerektirebilir. Gün ortamında karar alma yeteneğimiz yüksek. Öğle saatlerinde, insanlarla empati kurabilir, hiçbirşey beklemeden şefkatli yaklaşımlar içerisine girebiliriz ya da manevi başlıklı konular, dua etmek ya da spritüel alanlara ilgi göstermek amacıyla ideal saatlerde olacağız. Akşam saatlerinde ise, duygusal anlamda biraz baskı altında hissedebiliriz ya da rekabet içgüdümüz bizi hırçınlaştırabilir. Gücü doğru yönde kullanmak, manipülatif etkilere ilgi etmek gerekecektir. Günlük burcunuzu okurken, artan burcunuzun günlük yorumunu ilk evvel okumalısınız. Hepinize eğlenceli günler, sıhhat ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları Milliyet Yorumu

Ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. Eskide kalmış olaylarla ilgilenmek halinde kalabilirsiniz. Öğle saatlerinde kendi iç sesinizi dinlemek oldukça basit olabilir. Sorumlu olduğunuz konulara ciddiyetle yaklaşabilirsiniz. İşlerinizi düzeltip oldukça güzel duruma getirmek amacıyla çabalayabilirsiniz. Akşam saatlerinde duygusal paylaşım içerisinde olabilirsiniz.
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları Sabah Yorumu

Bugün Ay rsquo;ın konumu, para evinizi etkilemekte, dünyevi ve maddesel konular gündem kazanmaktadır. Meslek yaşantınızla alakalı çalışmaların karşılığını görmek konusunda, tereddütleriniz olmasın. Maddesel konularda lüzumlu atılımlarınızı yapmalısınız. Düşündüğünüz olumsuz düşünceler yüzünden aklınızı karışıyor.
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları Vatan Yorumu

Evde her şeye evet diyen ve uyum gerçekleştiren bir rol üstlendiğiniz prosese bugünü huzurlu geçirme şansınız olacak. Sesinizi yükseltmeniz, bir şeyleri zorla kabul ettirmeye çalışma, bir şeylere karşı çıkma durumları kabul görmeyecek.
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları Radikal Yorumu

Gün süresince kendinizi ve ruhunuzu dinlendirerek, enerjisi yumUşak, sakin ortamlar ve insanlarla olmak size güzel hissettirecektir. Motivasyon ve moralinizi yüksek tutmanız gereken bugün, beslenme planınıza özen göstermeli, aşırı yağlı ve şekerli yiyeceklerden uzak durmayı seçim etmelisiniz.
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları Takvim Yorumu

Sevdiğiniz insan ile aileniz arasında kalabilirsiniz. Tabiki yaşam sizin yaşamınız ama bir yönü tutarken başka yönü incitmemeniz gerekiyor.
29 Temmuz 2015 Çarşamba Terazi burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 29 Temmuz 2015 Çarşamba günü Terazi burcu amacıyla nasıl geçecek? Burcunuza hususi günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

TERAZİ Burcu 30 Temmuz 2015 Yorumları,
30 Temmuz 2015 TERAZİ burcu yorumu,
2015-07-30 TERAZİ burcu yorumları

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR