Aysun Kayacı Yıllar Sonra Ortaya Çıktı

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

evlenerek yurt dışına taşınan ve yıllardır gözlerden uzak yaşayan Aysun Kayacı, tatil için Türkiye’ye geldi. Bodrum’daki evinin iskelesinde görüntülenen Kayacı, aldığı kilolarla dikkat çekti.

Bir dönemin en gözde modellerinin başında gelen Aysun Kayacı, yıllar sonra ortaya çıktı. 2012 yılında yurt dışına taşınan model, geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye geldi. Bodrum’da tatil yapan Kayacı, siyah mayosuyla objektiflere takıldı.

BODRUM’DA TATİLDE

1997 yılında katıldığı güzellik yarışmasında 3. seçilen Aysun Kayacı, yıllarca modellik ve oyunculuk yaparak adından söz ettirdi. “Dağdaki çobanla benim oyum eşit olamaz” çıkışıyla yıllardır konuşulmaya devam eden Kayacı, 2012 yılında Efe Kapancı ile nikah masasına oturarak Londra’ya yerleşti. Uzun zamandır ortalık görünmeyen Kayacı, sonunda ortaya çıktı. Ünü manken Bodrum’da objektiflere takıldı.

Aysun Kayacı yıllar sonra ortaya çıktı! Bodrum’da denize girerken görüntülendi

EVİNİN İSKELESİNDE GÖRÜNTÜLENDİ

Evlendikten sonra kameralarla köşe kapmaca oynayan 44 yaşındaki manken yıllar sonra ortaya çıktı. Eski manken önceki gün Türkbükü’ndeki evinin iskelesinde görüntülendi. Arkadaşlarıyla keyifli vakit geçiren Kayacı’nın aldığı kilolar dikkatlerden kaçmadı

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR