Eto’o’nun Son Hali Ağızları Açık Bıraktı

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Ukrayna’ya destek için oynanan özel maçta efsane futbolcular yeniden sahada boy gösterdi. Barcelona ve Inter ile sayısız başarılara imza atan, yolu Süper Lig’den de geçen Samuel Eto’nun aldığı kilolar dikkat çekti. Eski futbolcunun son hali sosyal medyada da çok konuşuldu.

“Game4Ukraine” etkinliği kapsamında Ukrayna’ya destek olmak için düzenlenen özel maçta efsane futbolcular yıllar sonra sahalara döndü. Bu oyunculardan biri olan eski futbolcu Samuel Eto’o’nun aldığı kilolar ise herkesin ağzını açık bıraktı.

ETO’O’NUN KİLOLARI MAÇA DAMGA VURDU

Ukraynalı eski futbolcu Shevchenko ve aktif futbolcu Zinchenko’nun takımlarını karşı karşıya getiren mücadele 2-2 sona ererken, eski golcü Samuel Eto’o’nun aldığı kilolar dikkat çekti.

BİNLERCE YORUM YAPILDI

Sosyal medyada Eto’o için binlerce yorum yapılırken, futbolculuk döneminde oldukça zayıf olduğu belirtildi. Efsane futbolcunun yeşil sahadaki fotoğrafları çok sayıda etkileşim aldı.

Futbolculuğu döneminde zayıflıktan kemikleri sayılan Eto’o’nun son hali ağızları açık bıraktıEto’o’nun futbolculuk yılları

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR