Arda Güler, Real Madrid’e Resmen İmza Attı

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Son dakika: Arda Güler, Real Madrid ile 6 yıllık sözleşmeye resmen imza attı. Başkan Florentino Perez’in de katıldığı imza töreninde genç yıldız, 24 numaralı formasıyla poz verdi.

Fenerbahçe’nin yıldızı Arda Güler, toplam 30 milyon euro bedelle Real Madrid’e transfer oldu. Türk futbolunun en pahalı satışı olan 18 yaşındaki futbolcu, için eflatun-beyazlılar başkanı Florentino Perez’in de katıldığı törende resmi sözleşmeye imza attı.

24 NUMARALI FORMAYI GİYECEK

Valdebebas’ta Real Madrid’in Spor Şehri’nde başkan Florentino Perez ile sözleşme imzalayan Arda Güler, 24 numaralı formasıyla poz verdi.

Son Dakika: Arda Güler, Real Madrid’e resmen imza attı

30 MİLYON EURO BEDELLE TRANSFER OLDU

Arda Güler’in transferi için Fenerbahçe’den yapılan açıklamada, “Profesyonel Futbolcumuz Arda Güler’in İspanyol Kulübü Real Madrid CF’e, oyuncunun tarafımızla olan sözleşmesinin 20.000.000 Avro bedelle feshi karşılığında transferi konusunda taraflarca anlaşma sağlanmıştır. FIFA talimatları gereği doğacak olan dayanışma katkı bedelleri Real Madrid CF tarafından ödenecektir. Transfer bedeline ilaveten, Futbolcunun performansına bağlı olarak Real Madrid CF tarafından, Kulübümüze azami 10.000.000 Avro bonus bedeli ödenecektir.

SONRAKİ SATIŞTAN YÜZDE 20 PAY

Ayrıca, Futbolcunun ileride diğer bir kulübe transferi halinde; Real Madrid CF’in elde edeceği transfer bedelinin %20’si sonraki satıştan pay olarak kulübümüze ödenecektir.” ifadeleri kullanılmıştı.

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR