Final Maçında Görüntü Sosyal Medyaya Damga Vurdu

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Son yılların en iyi maçlarından biri olarak kayıtlara geçen Dünya Kupası finalinde Arjantin, Fransa’yı penaltılarla yenerek kupaya ulaştı. Maç esnasında ise Fransa’nın beraberlik golüne tepki göstermeyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın o anları sosyal medyada ses getirdi.

Katar’da oynanan tarihi Dünya Kupası finalinde Arjantin, Fransa’yı seri penaltı atışlarında yenerek şampiyonluğa ulaştı. Normal süresi 2-2, uzatma devreleri ise 3-3 biten maçı statta izleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Fransa’nın golünde kameraya yansıyan anları gündem oldu.

TEPKİ GÖSTERMEDİ

Fransa’nın eşitliği yakalayan golünde Emmanuel Macron’un sevindiği anlar kameraya yansırken Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tepki vermemesi dikkat çekti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Dünya Kupası finalinde kimi destekledi? Görüntü her şeyi özetliyor

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN TEBRİK MESAJI

Maç bitiminin ardından birçok lider Arjantin’i tebrik ederken Cumhurbaşkanı Erdoğan’da bir mesaj yayınladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan Twitter üzerinden yaptığı açıklamada “Tarihin en çekişmeli final maçlarından birinin ardından 2022 FIFA Dünya Kupası Şampiyonu olan Arjantin’i ve tüm Arjantinlileri en içten dileklerimle tebrik ediyorum” dedi.

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -