Meryem Uzerli Sonucu Görünce Şaşkınlık Yaşadı

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Geçtiğimiz aylarda ikinci kez anne olan ünlü oyuncu Meryem Uzerli, başrolünü oynadığı Kovan filminin 43. Uluslararası Moskova Film Festivali’ndeki gösterimi için Rusya’nın başkenti Moskova’ya geldi. Oradan soruları yanıtlayan oyuncu, geçen sene DNA dizilimine baktırdığını ve Rus kökenli olduğunu öğrenince büyük bir şaşkınlık yaşadığını söyledi.

Yıllar önce rol aldığı “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde oynadığı “Hürrem Sultan” rolüyle Rusya’da da tanınan oyuncu Meryem Uzerli, Moskova’da sıcak bir şekilde karşılandı. Başrol oynadığı Kovan filminin çekimlerinden bahseden Uzerli, yaşadığı zorlukları da anlattı.

ÇEKİMLERDE ARILARLA ZOR ANLAR YAŞAMIŞ

Filmdeki rolünden bahseden oyuncu, “Ayşe karakteri, şu ana kadar oynadığım karaktere benzemiyor. Ayşe, daha sakin ve daha melankolik bir karakter. Senaryoyu okuduğum zaman, bu projede mutlaka olmak istedim. Bu benim için değişik bir deneyim oldu” dedi. Çekimlerin Gürcistan sınırları yakınında gerçekleştiğini anlatan Uzerli, birçok kez arı sokmasına maruz kaldığını söyledi.

“YÜZDE 6-8 RUS KÖKENLİ ÇIKTIM”

Babası Türk, annesi Alman olan ünlü isim, geçen sene DNA dizilimini yaptırdığını anlatarak “Yüzde 6-8 Rus kökenli olduğum ortaya çıktı. Buna çok şaşırdım. Anneme ve babama sorduğumda ise ailenin geçmişinden birçok şey ortaya çıktı” ifadelerini kullandı.
DNA dizilimine baktıran Meryem Uzerli, sonucu görünce büyük bir şaşkınlık yaşadı

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR