Ünlü Youtuber Cem Korkmaz intihar etti

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Recep İvedik 4 filminde oynayan ve filmde Survivor oyunuyla Recep İvedik’in takımında yer alarak oyunlarda Recep İvedik’in esprileriyle komik dialoglara sahne olan filmin ardından Youtuber olarak birçok videolar yayınlamaya devam etmişti. Youtube’da yayınladığı videolarla tanınan, Cem Korkmaz’ın kendini astığı iddaa edildi. İlk olarak bunun bir şaka olduğu ve sosyal medyada dolaşan sahte haberlerden biri olduğu düşünüldü. Fakat sonrasında birçok ünlü isim ve ailesinin yaptığı açıklamayla Cem Korkmaz’ın gerçekten intihar ettiği ortaya çıktı. Oyuncu Muhittin Korkmaz’ın oğlu olan Cem Korkmaz’ın cesedi polis ve savcı yaptıkları incelemesinin sonrasında otopsi için Adli Tıp Kurumu Morgu’na götürüldü.

Cem Korkmaz’ı Evinde Arkadaşı Buldu

Şahan Gökbakar’ın başrolinde yer aldığı Recep İvedik 4 filminde de rol alan, oyuncu ve Youtuber Cem Korkmaz’ı gün boyunca telefonla aramasına rağmen ulaşamayan bir arkadaşı, akşam saatlerinde Selami Ali Mahallesi Yüksel Sokak’taki evine geldi. Edinilen bilgiye göre, anahtarla dairenin kapısını açan arkadaşı, Korkmaz’ı kalorifer borusuna iple kendini asmış olarak buldular.

Cesedi Adli Tıpta

Savcı ve polis olay mahaline gelerek incelemelerde yaptı. İncelemelerde, Cem Korkmaz’ın intihar etmiş olabileceğine dair bulgular elde edildi. Korkmaz’ın cesedi kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.

Arkadaşları Haberi Duyar Duymaz Evine Gitti

Oyuncu Muhittin Korkmaz’ın oğlu olan Cem Korkmaz’ın intihar ettiği haberinin yayılmasından sonra bazı arkadaşları evin önünde yer aldı. Aynı evde bir dönem beraber kaldıklarını bildiren oyuncu Osman Eren, arkadaşının öldüğüne inanamadığını belirtti. Cem Korkmaz’ın bildiği bir sıkıntısı olmadığını ifade eden Eren, “Cem, sıkıntılarını herkesle paylaşacak bir adam değildir. Çok çenesi düşük bir adam değildir. İçinde yaşar sıkıntılarını. Kimseyi öyle çok üzmek istemez, öyle bir adamdı. Psikolojisi mi bozuktu, bir şey mi sebep oldu buna? Onu bilemiyoruz, içinde ne yaşıyordu bilemiyoruz” dedi.

Sosyal medya üzerinden yakışıksız yorumlar gördüğünü belirten Osman Eren, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Birazcık tanınan her insan için söylenen dedikodular gibi Cem’le ilgili dedikodular da yapılıyor. Arkadaşları da, ben de bundan çok rahatsızız. Çok çirkin şeyler dönüyor bunla alakalı. Bu adam, 10 tane kedisiyle burada yaşayan, mahallelinin de tanıdığı biri. Evine gireni çıkanı da gizlemeyen biri. Çok çirkin şeyler duyduk. Videolarda ailesinin perişan halini göreceksiniz. Annesinin kendisini asmış olduğu gibi bir şey kesinlikle yok. Kız arkadaşının sebep olduğuyla hakkında bir şey de kesinlikle bulunmamaktadır. Aynı zamanda ilerleyen günlerde bunun böyle olmadığını göreceksiniz dedi.

CEM KORKMAZ KİMDİR?

1987 Bursa doğumlu Cem Korkmaz, ilk ve orta öğretimini Bursa’da tamamladıktan sonra Bursa Devlet Tiyatrosu’nda tiyatro eğitimi aldı. Ünlü Youtuber, sunucu ve oyuncu kimliği ile tanınan isim birçok filmde, dizide ve reklamda rol aldı. Recep İvedik 4 filminde de Şahan Gökbakar ile aynı karelerde yer alan ünlü isim, A.R.O.G, Bekle Beni Yarın, Diğer Yarım, Bizim Ev gibi yapımlarda ismini duyurdu.

Cem Korkmaz Kedilere Düşkündü

Komşularınca, kedilere düşkünlüğüyle tanınan Cem Korkmaz’ın evde ve sokakta beslediği kediler bir an olsun dairesinin penceresi önünden ayrılmaması dikkat çekti. Sokak kedileri yesin diye penceresinin önüde su ve mama bırakan Korkmaz’ın, kediler girip çıksın diye bir penceresini sürekli açık tuttuğu öğrenildi.

Can Yılmaz Haberi Doğruladı

Can Yılmaz, “Sevgili Muhittin abimizin oğlu Cem Korkmaz’ın intihar haberi maalesef doğru. Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabır diliyorum.” dedi.

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR