Bu Hafta Hava Durumu Nasıl Olacak?

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Yaz aylarında da Ülkemizin birtakım yerlerinde yağışlar devam ediyor. Sağanak ve Gök gürültülü sağanak yağış geçişlerinin bulunduğu birtakım iller ve bölgeler şöyle:

Marmara’nın kuzeydoğusu, Kuzey Ege’nin iç kesimleri, İç Anadolu’nun kuzeybatısı, Batı Akdeniz, Batı Karadeniz’in batısı, Doğu Karadeniz sahilları ile Çanakkale’nin doğu kesimleri, Bilecik, Kırklareli’nin sahil kesimleri, Denizli, Muğla ve Ordu çevreleri.

Yağışların Ankara’nın kuzey, Bolu’nun doğu ve Çankırı’nın batı kesimlerinde ulusal şeklinde güçlü olması bekleniyor. İstanbul’da bugün hava parçalı yer yer fazla bulutlu, ulusal olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

İstanbul Hava Durumu:

İstanbul’da hava, bugün güneşli ve açık yarın ise vakit vakit Kısmen Güneşli Ve Gök Gürültülü Sağanak Yağışlar bekleniyor. Cuma günü tekrar yağış olsılığı bulunuyor. Hava ısısı en yüksek 29°C en düşük 22°C olması bekleniyor.

Ankara Hava Durumu:

Ankara’nın kuzey kesimlerinde güçlü yağış beklentisi bulunuyor. Bu haftadan sonra sıcaklıklar 2-3 derece oldukça düşüyor. Bu hafta fazlalıkla güneşli olacak. Hava ısısı en düşük 13°C, en yüksek 35°C olması bekleniyor.

İzmir Hava Durumu:

İzmir’de bu haftada sıcaklıklar devam edecek. Bu hafta İzmir’de sıcaklık 35°C – 22°C olacak. Bayramda İzmir hava hali ise; yağış yok 29°C – 20°C arası olması bekleniyor.

562566aef018fb45587d51f0[1]

Antalya Hava Durumu: Antalya’da Hava Durumu bu hafta 33°C – 36°C arasında olması bekleniyor. Bu hafta Antalya’da yağış yok, en düşük hava ısısı 23°C olması bekleniyor. Bayramda Antalya’da tekrar yağış yok. Bayram haftası ile bu hafta havalar paralel seyredecek.

Adana Hava Durumu:

Adana’da meteoroloji verilerine göre hava bu hafta hava mevsim normallerinde seyredecek. Ortalama nem oranı: 66%, hava ısısı 36°C – 26°C olması bekleniyor. Önümüzdeki hafta 1-2 kısa süreli yağış beklentisi var. Sıcaklıklar ise 1-2 derece oldukça düşüyor.

Bursa Hava Durumu:

Bursa meteoroloji hava ön görülerine göre; Bu hafta Çarşamba günü azda olsa yağış var. Ardından sıcaklıklar 2-3 derece artıyor. Önümüzdeki hafta ise bol güneşli fakat sıcaklıklar 1-2 derce oldukça düşüyor.

Samsun Hava hali:

Samsun’da bu hafta hava ısısı 32°C ile 19°C arasında olması bekleniyor. Perşembe günü yağış olsılığı var. Pazartesi gününden itibaren sıcaklıklar kademeli şeklinde düşmeye başlıyor.

İstanbul 15 günlük hava hali İstanbul havahali 30 günlük İstanbul meteoroloji İstanbul freemeteo hava hali İstanbul İstanbul hava raporu İstanbul hava hali 45 günlük ntv hava İstanbul 25 günlük Hava hali Ankara 30 günlük Hava hali İzmir 15 günlük Hava hali Adana 15 günlük Hava hali Kayseri 25 günlük Hava hali Trabzon 25 günlük Hava hali Hatay 15 günlük Hava hali 15 günlük Antalya Hava hali Samsun 15 günlük Hava hali Konya 15 günlük Hava hali

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR