En anlamlı ‘babalar günü’ sürprizi

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Zonguldak’ta 3 yaşındaki Eren ile 11 yaşındaki Kardelen, armağan şeklinde aldıkları çizme ve bareti yerin metrelerce altından gelen babalarına maden ocağının girişinde verdiler. Çocuklarını karşısında görünce şaşkınlığını gizleyemeyen madenci baba Halil Horoz ise “Her an tetikte çalışıyoruz. Bir şey oldu sandım. Çocuklarım bana sürpriz yapmışlar” dedi.

Zonguldak’ta 3 yaşındaki Eren ile 11 yaşındaki ablası Kardelen Horoz, 8 senedir maden ocağında çalışan babaları amacıyla sürpriz hazırladı. Babaları amacıyla aldıkları bir çift çizme ve baret ile ilk defa babalarının çalıştığı ocağa gelen kardeşler, burada babalarının madenden çıkmasını beklediler. Bir vakit babalarının Ocaktan çıkmasını bekleyen iki kardeş, yapacakları sürpriz amacıyla heyecan yaşadılar.

“BİR ŞEY OLDU SANDIM”

Vardiya çıkışı yerin metrelerce altından gelerek ocağın girişine ulaşan 8 senelik maden işçisi Halil Horoz ise çocuklarını karşısında görünce şaşkınlık yaşadı. Çocuklarının yanlarında getirdiği baret ve çizmeyi alan Halil Horoz, şaşkınlığını ise gizleyemedi. Yerin metrelerce altından kömür çıkartmak amacıyla saatlerce çalışan baba Horoz, “Çocukları burada görünce bir şey oldu sandım. Çünkü yer altında her an tetikte çalışıyoruz. Önce korktum. Sonra Babalar Günü olduğunu anlayınca sevindim. Çocuklarım da bana sürpriz yapmışlar” dedi.
11 yaşındaki Kardelen ise, “Babalar Günün kutlu olsun” diyerek babasını yanaklarından öptü. Küçük Eren ise babasına aldığı bareti armağan ederken, babasının başındaki bareti kendine istedi. Kısa vakitli yaşanan sürprizin sonrasında Halil Horoz ve çocukları evlerinin yolunu tuttular.

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR