Köpeğe Tecavüz İddiasından Şüphelendiler

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Ankara’nın Çankaya ilçesinde hayvanseverler tarafından kurulan barınakta yaşayan Şans isimli köpek, kimliği belirsiz bir kişi tarafından boynuna ip bağlanarak köprünün altına götürüldü. Şahsın 1 saat sonra getirdiği köpeğin bitkin halinden şüphelenen hayvanseverler, köpeğe tecavüz iddiasında bulundu. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Yakupabdal Mahallesi’nde yaşayan hayvanseverler, bölgedeki hayvanların hem beslenmelerini hem de bakımlarını sağlamak adına barınak kurdu. Çok sayıda köpeğin bulunduğu barınakta geçtiğimiz günlerde meydana gelen olay, duyanları büyük üzüntüye uğrattı.

ŞÜPHELİNİN KÖPEĞİ GÖTÜRDÜĞÜ ANLAR KAMERAYA YANSIDI

20 gün önce doğum yapan ‘Şans’ isimli köpek, geçen 16 Mayıs’ta kimliği belirsiz bir kişi tarafından boynuna ip bağlanarak götürüldü. Barınaktaki güvenlik kamerasına yansıyan görüntüde şüphelinin, aracından inip içeriye girerek bir süre dolaştıktan sonra köpekle tekrar çıktığı görüldü.

Köpeğe tecavüz iddiası! Bitkin halinden şüphelendiler

ARACA BİNDİRMEYE ÇALIŞTI

Şüphelinin köpeği bir süre aracına bindirmeye çalıştığı, başarılı olamayınca da köpeği yakındaki köprünün altına doğru götürdüğü görüldü. Şüphelinin yaklaşık 50 dakika sonra tekrar gelerek aracına binip, uzaklaşması görüntüde yer aldı.

BİTKİN HALİNDEN ŞÜPHELENİLDİ

Akşam saatlerinde köpekleri kontrol etmek için gelen hayvanseverlerden Faruk Açık, 8 yavrusu bulunan köpeğin bitkin halinden şüphelinip, güvenlik kamerası kayıtlarını inceledi. Görüntüyü izleyince durumu fark eden ve köpeğe tecavüz edildiğinden şüphelenen Faruk Açık ve diğer hayvanseverler, polis ve belediye ekiplerine haber verdi.

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR