Süper Lig’in Yıldızına Bıçaklı Saldırı! Darp Edildi

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Geçen sezon Süper Lig takımlarından Fatih Karagümrük’te kiralık olarak forma giyen yıldız futbolcu Yann Karamoh bıçaklı saldırıya uğradı. Fildişili futbolcuya yapılan saldırının nedeninin ise evli bir kadınla birlikte olmasından kaynaklı olduğu iddia edildi.

Parma’dan kiralık olarak Fatih Karagümrük kadrosuna katılan ve dikkat çeken bir performans sergileyen Yann Karamoh talihsiz bir olay yaşadı.

SALDIRIYA UĞRADI

La Parisien’in haberine göre, sosyal medyada ortaya çıkan Yann Karamoh’un darp edildiği esnada ortaya çıkan görüntülerin detayları belli oldu. Yann Karamoh’un saldırgan tarafından elmacık kemiğinin kırıldığı, gözüne ve çenesine ağır darbeler aldığı öğrenildi. Yann Karamoh yaptığı açıklamada:”Benim gururum ve ailem var, bu görüntüler ömür boyu benimle kalacak. Bir elinde bıçak vardı ve diğeriyle de bana sürekli vurdu” ifadelerini kullandı.

Süper Lig’in yıldızına bıçaklı saldırı! Evli kadınla birlikte oldu iddiasıyla darp edildi

SALDIRGAN YAKALANDI

Bu saldırıyı gerçekleştiren kişinin yakalandığı ve Fransa’nın Nanterre kentinde mahkemeye çıkarılarak 20 ay hapis cezasına çarptırıldığı açıklandı. Bir başka haberde ise Yann Karamoh’un evli bir kadınla birlikte olduğu ve kocası tarafından darp edildiği iddia edilmişti.

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -