Trump 2024’te Yeniden Aday Olacağını Açıkladı

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

ABD’nin 45’inci Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray’da düzenlendiği Noel resepsiyonunda 4 yıl içinde Beyaz Saray’a dönme sözü vererek, 2024 yılında yeniden aday olacağını söyledi. Trump geçtiğimiz günlerde yapılan başkanlık seçiminde koltuğunu, rakibi Joe Biden’a kaptırmıştı.

ABD’de 3 Kasım’da gerçekleştirilen başkanlık seçimini rakibi Demokratların adayı Joe Biden’a kaptıran Başkan Donald Trump, 2024’teki seçimlere yeniden aday olacağı sinyalini verdi.

Trump, dün akşam Beyaz Saray’da düzenlediği Noel resepsiyonunda seçim değerlendirmesin bulundu. Trump, başkanlık seçimlerinin gerçek galibi olduğunu iddia ederek “Harika bir dört yıl oldu” dedi.

“2024’TE YİNE ADAYIM”

Eski Oklahoma Cumhuriyetçi Parti Başkanı Pam Pollard tarafından sosyal medyada paylaşılan videoda, Trump, tezahürat yapan misafir kalabalığı selamlıyor. Trump etkinlikte yaptığı konuşmada “Kesinlikle alışılmadık bir yıl. Bir seçimi kazandık, ancak bundan hoşlanmıyorlar. Ben buna hileli bir seçim diyorum ve her zaman kazanacağım. 2024’te yeniden adayım” ifadelerini kullandı.

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR