Dünyanın Takip Ettiği Davayla İlgili Elon Musk’tan Sürpriz Hamle

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Johhny Depp ve Amber Heard arasında günlerdir devam eden iftira davasında sürpriz bir gelişme yaşandı. Davada adı geçen Tesla CEO’su Elon Musk, tüm dünyanın canlı olarak takip ettiği dava hakkında yorum yazan bir Twitter kullanıcısına cevap verdi.

Ünlü aktör Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard arasındaki 50 milyon dolarlık iftira davasında sona gelindi.Amber Heard ve Johnny Depp, duruşmalarda zaman zaman birbirleri hakkında şoke eden iddialarda bulunurken gelişmeyi tüm dünya canlı takip etti.

ELON MUSK SESSİZLİĞİNİ BOZDU

2016 yılında Depp’ten ayrılan Amber Heard ile aşk yaşayan SpaceX ve Tesla’nın sahibi Elon Musk, savunmaların tamamlanmasının ardından konuyla ilgili paylaşım yaptı.

Dünyanın canlı takip ettiği davada sona gelindi! Elon Musk’tan sürpriz hamle

DAVAYLA İLGİLİ ÇIKARIMA CEVAP VERDİ

Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (MIT) araştırmacısı Lex Fridman, Twitter hesabından, “Johnny Depp ve Amber Heard davasından çıkarımlarım” başlığıyla 5 madde sıraladı. Fridman, “Milyonlarca insana yalan söylemek, insanların yapabileceği bir şey. Aşk karmakarışık olabilir.” şeklinde ifadelere yer verdi.

Dünyanın canlı takip ettiği davada sona gelindi! Elon Musk’tan sürpriz hamle

“ONLAR İNANILMAZ”

Elon Musk ise bu paylaşıma, Heard ve Depp çiftine işaret ederek, “Umarım ikisi de devam eder” dedi. Amerikalı milyarder girişimci, açıklamasının devamında, “Onların her biri inanılmaz” diye yazdı.

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -