Nurseli İdiz “Şişman Olmasam Yine Soyunurdum”

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Kanal D’nin yeni dizisi ‘Hıçkırık’ta rol alan Nurseli İdiz, Posta’dan Behzat Uygur’a konuştu. Usta oyuncu yaptığı açıklamalarla dikkat çekti.

“YİNE YAPARIM”

1993’te ‘ Kız Kulesi Aşıkları’ filminde oynayan ve cesur sahneleriyle hatırlanan Nurseli İdiz, “Çıplak yüzme ve ateşli sahnelerine nasıl tepki almıştın” sorusuna şu yanıt verdi: “Başka ülkeye kaçmayı planladım. Kendimi Hollywood’da Demi Moore sanıp çekiverdim. O zaman daha deliymişim. Güzeldi yahu, iddialı filmdi. Bu kadar şişman olmasam yine yaparım. Ne var, film iyi olsun yeter ki.”

“İNSANIN NAMUSU BEYNİNDEDİR”

Nurseli İdiz, yapılan tepkilere ise sert bir dille tepki gösterdi. Nurseli İdiz “onda oynama bunda oynamam” diyenlere şu tepkiyi gösterdi: “Ne saçmalık o Allah aşkına. İyi senaryo olsun, insanlığa, sanata hizmet etsin yeter. İnsanın namusu beyninde ve yüreğindedir. Müge Anlı’yı, Serap Ezgü’yü izliyorum. Türk toplumunda var olan meseleleri izliyoruz. “Dizilerde çok abartıyorsunuz” diyorlar. Ne abartısı ayol! Olan kepazeliği, ikiyüzlülüğü görünce, nasıl bir çifte ahlak yaşandığını fark ediyoruz. Baskı arttıkça giderek nasıl bir çöküşe sürüklendiğimizi görüyoruz. İkiyüzlü bir hayat yaşamamak rahat ölmek için en iyi sebep.”

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR