O Ses Türkiye Yeni Sunucusu Saadet Özsırkıntı Kimdir?

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

O Ses Türkiye’yi sunan Saadet Özsırkıntı’nın büyük başarısı… Genç sunucu medya dünyasının prestijli ödülleri arasında gösterilen Dünyanın Dijital Enleri’nde ‘Yılın En İyi Çıkış Yapan Program Sunucusu’ ödülünü almıştı. Bu ödül genç ve başarılı sunucu için sürpriz değil. Çünkü bu noktaya gelene kadar iyi bir eğitim ve deneyimi bulunan Saadet Özsırkıntı’nın TV macerası bir reklam filmiyle başlamıştı.

BÜYÜK BAŞARI

Güzel sunucu şimdi de reyting rekortmeni yarışma programı ‘O Ses Türkiye’de sunuculuk yapıyor.

SAADET ÖZSIRKINTI KİMDİR?

Saadet Özsırkıntı 12 Mayıs 1990 tarihinde doğdu. Adanalı olan Özsırkıntı ilk eğitimini Özel Çağ Koleji’nden aldı ve buradan mezun oldu. Sonrasında ilk olarak Koç Üniversitesi’nde eğitim aldı. Daha sonra Maltepe Üniversitesinde Sosyoloji eğitimi alan Saadet Özsırkıntı İngiltere’ye dil eğitimi için gitti.

o-ses-turkiye-de-herkesin-merak-ettigi-suncu-7746575_x_8299_300[1]

BİRÇOK BAŞARISI VAR

Saadet Özsırkıntı mesleğe Fanta reklam filmi çalışmasıyla başladı. Özsırkıntı, daha sonra CnnTürk”te staj yaptı. Komik Videolar adlı programın sunuculuğunu üstlenen Özsırkıntı sonrasında TV8’e geçti. Burada önce Dünya Listeleri adlı müzik programını sunan Saadet Özsırkıntı daha sonra Survivor’a gitti ve Backstage sunuculuğu yaptı. Saadet Özsırkıntı Yetenek Sizsiniz ve O Ses Türkiye’nin “En iyi 10” adlı canlı programında sunuculuk yaptı. Şu anda O Ses Türkiye’nin sunuculuğunu yapıyor.

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR