Mustafa Sandal’ın Eski Eşi Koronavirüse Yakalandı

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Mustafa Sandal’ın eski eşi Emina Jahovic ve çocukları Yavuz ile Yaman koronavirüse yakalandı. Ünlü şarkıcı Emina Jahovic sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Tedavilerimize kıymetli doktorlarımızın kontrolünde, ev karantinasında devam ediyoruz” dedi ve sağlık çalışanlarına da teşekkür etti.

Aktif olarak kullandığı Instagram hesabından her anını sevenleriyle paylaşan Emina Jahovic, son paylaşımda “Pandemi sürecinin başından beri gerçekten çok dikkatli ve özenli davranmamıza rağmen maalesef çocuklarım Yavuz, Yaman ve benim Covid-19 test sonuçlarımızın pozitif olduğunu öğrendik” diyerek kötü haberi duyurdu.

“TÜRKİYE’DE YAŞADIĞIM İÇİN ONUR DUYDUM”

Pandemi sürecinde Türkiye’de yaşadığı için çok mutlu olduğunu söyleyen şarkıcı, açıklamasına “Tedavilerimize kıymetli doktorlarımızın kontrolünde, ev karantinasında devam ediyoruz. Bizlere iyi dileklerini ileten, dualarını esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim. Bu zor süreci dünyada en iyi yöneten ülkelerden biri olduğumuzu bizzat şahit oldum. Bir kez daha Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olduğum ve bu ülkede yaşadığım için onur duydum” ifadelerini ekledi.

Emina Jahovic ve iki çocuğu koronavirüse yakalandı

SAĞLIK BAKANLIĞI’NA VE SAĞLIK ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR ETTİ

Yaşadığı tedavi sürecinden bahseden Emina Jahovic, sağlık çalışanlarına teşekkür ederken de şu ifadeleri kullandı: “Test aşamasından itibaren, öncelikle evimize kadar ilaçlarımızı getirdiler ve tüm süreçte her gün telefonla arayarak durumumuzu yakından takip ettiler. Bu duygusal ve korku dolu süreci çocuklarımla tek başıma atlatmaya çalışırken; aklımdan dünyanın her yerinde benzer veya daha zor şartlarla mücadele eden, bu hastalık sebebiyle sevdiklerini kaybeden milyonlarca insan geçti.

Böyle bir süreçte bu kadar kıymetli bir desteği hissetmek ve yalnız olmadığımızı bilmek bize güç verdi. Bu vesileyle sonda zikredilen fakat başta gelen, en önemli ve kalpten teşekkürüm ise; Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, Filyasyon Ekipleri, Aile Hekimlikleri ve Sağlık Çalışanlarımızadır. Tüm bu süreçte ellerinden gelen hiçbir desteği bizlerden esirgemedikleri için kendim ve çocuklarım adına teşekkürü bir borç bilirim. Saygı ve minnetlerimle.”

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR