BAŞAK Burcu 24 Temmuz 2015 Burç Yorumları

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

oglak-burcu-7-mart Heyecan ve huzursuzluk hissederek güne başlayabilirsiniz fakat kendinizi iyi hissedecek ve planlarınızı önceden belirlediğiniz gibi uygulayacaksınız. Yeni projeler yapabilir, iletişim kurmak istediğiniz kişilerle görüşebilirsiniz. Özellikle önemsediğiniz kişilere fikirlerinizi anlatabilir, ikna edici ve etkileyici olabilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hoş gelişmeler olacak ve alacağınız teklifler sizi heyecanlandıracak. Alacağınız davetlere sevdiğiniz ile birlikte gidebilirsiniz ve ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz.

Başak Burcu Genel Durum

Eşinizle olan ilişkinizin ön planda olacağı bir gün geçirebilirsiniz. Kendisine daha fazla vakit ayırmanız mümkündür. Akşam dışarıda yemek yemeniz ve güzel bir sosyal faaliyete katılmanız ana konu olabilir.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Eşinizle olan ilişkinizin ön planda olacağı bir gün geçirebilirsiniz. Kendisine daha fazla vakit ayırmanız mümkündür. Akşam dışarıda yemek yemeniz ve güzel bir sosyal faaliyete katılmanız ana konu olabilir.
Başak Burcu Hurriyet Yorumu

Eviniz, aileniz veya mal varlıklarınızla ilgili konuları, her zamankinin aksine daha sakin ele almanız faydalı olabilir. Günlük burç Uyum sağlama yeteneğiniz ve önerilere açık olmanız size duyulan saygıyı arttırabilir. Organize ve hazırlıklı olmanın faydası görülebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür ve Satürn arasında oluşan olumlu açı, uzun vadeli düşünmeyi kolaylaştırıyor ve bu anlamda daha faydalı adımlar atmamıza yardım ediyor olacak birkaç gün için. Yapacağımız planlarda garantiyi ön plana alabilir, tedbirli ilerlemek isteyebiliriz. Resmi işlerle uğraşmak, matematiksel ya da bilimsel konulara eğilmek, işlerde disiplini ön plana çıkartmak eğilimlerinin artacağı beş günün içindeyiz. Daha aklı selim düşünebilir, ciddi ve olgun görüntümüzle girişeceğimiz işlerde istediğimiz sonuçları alabilir veya işleri kolayca tamamlayabiliriz. İlişkilerimizi doğru kullanacağımız günler. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
Başak Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir. Yeni finansal girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Gün içinde alacağınız haberlerden etkilenebilirsiniz. Ticari anlaşmalar yapmak için uygun zamanlardasınız. Gün içinde ailevi konuları yönetmeniz çok daha kolay olabilir. Akşam saatlerinde akıcı temalar var.
Başak Burcu Sabah Yorumu

Sizi farklı kılan sadeliğinizle, gireceğiniz ortamlara yeni bir sunuş getireceksiniz. Bugün, çevresel koşullarınızın sınırlı olmasından sıkılabilirsiniz. İletişim konusunda kısıtlamalarla karşılaşacaksınız. Gün içinde kısa molalar vererek, dinlenmeyi ihmal etmeyin. Taviz vermeyen yapınızın size sağlayacağı olanakları sizde fark edeceksiniz.
Başak Burcu Vatan Yorumu

Bugün de parasal konularda büyük kararlar vermek için elverişli değil. Gereksiz harcamalar sonradan başınızı ağrıtabilir. Aynı zamanda bugün bir maddi mesele tartışmaya konu olabilir. Dostlukları yıpratacak noktaya taşımayın.
Başak Burcu Posta Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk… Hangisini istiyorsanız artık.
Başak Burcu Takvim Yorumu

Eşinizle karşılıklı ilgi ihtiyacınızın yüksek olduğu bir gün. Normal şartlarda görmezden geldiğiniz özel ilişkinize gereken özeni göstermesiniz.
Günlük burç yorumları. 23 Temmuz 2015 Perşembe Başak Burcu Günlük Burç. Başak burcu 23 Temmuz 2015 Perşembe günlük burç yorumu.

BAŞAK Burcu 24 Temmuz 2015 Yorumları,
24 Temmuz 2015 BAŞAK burcu yorumu,
2015-07-24 BAŞAK burcu yorumları

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR